Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex extrém túlsúlyos nővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex extrém túlsúlyos nővel?

Figyelt kérdés
Tudom a legtöbb férfi undorodik a nagyon kövér nőktől,engem viszont csak ők izgatnak. Más is van így ezzel? Miért nem szeretik legtöbben a hatalmas,puha női testet?

márc. 5. 09:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Mert ronda és büdös.
márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%

Nekem be jön, ez is. De csak szexre.

Az extremitása miatt.

márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hogy ronda vagy szép,az szubjektív.De miért lenne büdös? Volt pár ilyen partnerem,de mind ápolt volt.
márc. 5. 09:33
 4/27 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak szexre kellenének,együttélésre is.Csak ilyen nővel érzem jól magam.
márc. 5. 09:38
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Extrém túlsúlyos még nem volt, ugyanakkor testesebb már igen… viszont összevetve egy átlagos testalkatú partnerrel, sok dologban úgy érzem körülményesebb a dolog.

Hiányzó kondíció, nehézkes pozíciók stb stb… mindent meg lehet tanulni, ki lehet tapasztalni, de valahol mégis csak kompromisszumos a dolog, ami azt figyelembe véve, hogy nem az ilyen típusú nők vonzanak, az én esetemben teljesen felesleges lenne.

márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Biztos körülményesebb,mert nehezebben mozognak.Szeretni kell őket,s akkor minden megy.Engem nem zavar,ha statikusak az ágyban,sőt ezt szeretem.Amúgy nagyon hálásak,odaadóak.
márc. 5. 09:53
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt velük semmi bajom.
márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
A lötyög háj undorító.
márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Neked lehet,én imádom!A hatalmas,puha női testet.
márc. 5. 11:16
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Persze semmi akadalya
márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!