Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megsértődnétek,rosszul esne,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek,rosszul esne,ha a szeretőtök nem köszönt fel nőnapon? Nem virág vagy csoki...csak egy sms,pl üzenettel

Figyelt kérdés
márc. 5. 19:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés,hogy elvárható e...ennyi erővel Boldog Kari vagy Új év sem elvárható senkitől..nem is várom el!

De 6,8 és 9 essel értek egyet,köszönöm! :)


Ha munkába a portás felköszönt, örülök,megköszönöm,de tőle sem várom el, de viszont tőle nenis esne rosszul...

A kérdésben szereplőtől rosszul esne ..

márc. 6. 13:39
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Pont ez a lényeg amit leírtál. A nőnap, a karácsony, az újév mind pont egy kategória. Ha karácsonykor vagy újévkor nem veszed fel, hogy nem ír, akkor pont a nőnap miért kivétel?
márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

Akkor ez viszont már a te egyéni döntésed, amit őneki még ismernie sem kell előre!

Tehát teljes joggal sértődik meg ő is, ha ezt nem mondod el neki még idejében.

márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem száncsi dolog ez a nőnap. Általában veszek virágot a páromnak nőnap előtt, vagy után, vagy csak úgy, de nem pont nőnapon. Ha én nő lennék, nagyon cikinek érezném, hogy azért kapok figyelmességet, mert ilyenkor az a hivatalos. Aki pedig el is várja ezt, az tényleg a legalja.
márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
9es vok. Ráadásul ffi. Én nem is értem a gondolkodásotokat. Egy nő arra jó, hogy nőiességének ékességét átadja egy szeretői viszony kapcsán, bedugjuk oda a micsodánkat, de azt nem erdemli, és nem varhatja el, h Nőnapon felköszöntse az illető??? A nőnapi köszöntés nem vonzalomra, szeretetre vagy szerelemre épül, bár egy allandó szeretői viszonyban is jelen van legalább a vonzalom. Nem Valentin nap volt a kerdes. En, ha nő lennék, és vna egy szeretőm, aki rendszeresen megbasz, de nőnapon nem termeszetes neki h felköszöntsön, nos en paros lábbal rúgnám ki. Az érzelmi analfabétizmus ilyenkor sem megengefett. Es szomoruan látom, h sokan közületek ettől szenvednek. Na, jöhetnek tőletek újra a lepontok.😃😃😃
márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Utolsó (9es) ment a felponzozás 1000el! 😃😃Minden szavaddal egyetértek,főleg,hogy férfi vagy. Ezek szerint nem én vagyok az " elfuserált gondolkodású". Végre valaki érti a kérdésem lényegét! 😃


(Szülinap,karácsony hozzateszem felszoktuk egymast, ajandekok nelkül, vagy csak nagyon aprókkal)

márc. 6. 18:50
 17/22 anonim ***** válasza:
46%
Hat, kérdező, teljesen rendben vagy, es az elvárásaid is normálisak. De látod, sokaknak ez mennyire nem alap. Ezen en is meglepődtem. Mondd meg a szeretődnek, kapja össze magát, vagy berendezkedhet az egyszemélyes szexre.😃
márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jahh 9 voltam.
márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Hát ezen én is meglepődtem...

Mindenképp..vagy kiengesztelésre 🤣😃 de nincs minden veszve.. tavaly csak egy napot tévesztett

De télleg furcsa sokaknak ez a hozzáállás...

márc. 6. 20:50
 20/22 anonim ***** válasza:
54%
#15 érzelmi analfabetizmusról beszélsz, miközben azzal semmi problémát nem látsz ha valaki szeretőt tart, sőt még meg is tapsolod? :D zseniális, ekkora simpet még sosem láttam (L)
márc. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!