Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők milyen sűrűn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők milyen sűrűn engedtek a párotoknak hogy popsiba tegye?

Figyelt kérdés
márc. 7. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Soha, nálam az anál nem játszik és a párom se igényli.
márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hetente, kéthetente, szeretjük
márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Amikor csak szeretné
márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Havonta, de egyszer akartam dildót, de nagyon tépte a bőrt nagyon nem értem mi volt a baj pedig volt síkosítva. Lehet az anyaga nem olyan, farokkal mindig jó.
márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1x, jellemzően hétvégén és előre megbeszéljük előtte, hogy tudjak rákészülni!
márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor kérem mindig benne van a csajom, de igaz, csak finom anált csinálok már, rövid ideig és csak 3-4 cm mélyen (eleinte durvultunk, de azt nem szerette a barátnőm).
márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk kedv függő nagyon,van hogy hetekig vagy hónapokig nincs anál. Aztán van mikor minden szex végét ott fejezzük be mert a partnerem kéri. De nagy átlagban nincs gondunk vele. Megbeszéltük a vágyainkat és megéljük.
márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lilluci27 ***** válasza:
80%
heti 2 max
márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nagyon jó bort kell hoznia, hogy engedjem, de akkor odáig van érte. :D
márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Engem nőként az érdekelne, hogy, akik sűrűn csinálják vagy szinte bármikor, amikor a párjuk kéri, azok milyen anált csinálnak? Írta valaki, hogy ő csak finoman és 3-4 centi mélyen analizál. Mert azért szerintem nagyon nem mindegy, hogy hardcore anál vagy finom kis farokvég bedugós popsiszex van. Ez utóbbit én is engedném szinte bármikor, de egy komolyabb anál menethez már speciális hangulatba kell kerülnöm. S az nem hetente van.
márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!