Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szexi, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexi, ha egy lány DJ?

Figyelt kérdés
20/L
márc. 7. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem tesz hozzá semmit önmagában az a tudat, ha egy lány DJ. Az viszont biztos, hogy tőlem ez a szakma nagyon távol áll. Maximum a tech részéhez értek.
márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem a foglalkozásod miatt leszel szexi.
márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kérdés a wtf kategória. Szerinted szexi ha élőflóra minőségellenőr vagyok?


Már hogy a fenébe lenne maga egy foglalkozás szexy?

márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
De az nagyon, a zene olyankor nem számít. Meg akarom dugni.
márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Egyik legszexibb szakma szerintem

21F

márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
Lehet egy szakma szexi! Lásd ápolónő, titkárnő, de még a nehéz iparágban dolgozó autószerelő, heggesztő, stb lásd a plakátokon.
márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
#6 Attól hogy felsoroltad még egyik sem lett szexy.
márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

#6 akik a plakátokon vannak, pont azok nem dolgoznak a szakmában mert csak modellek a képhez..

Épp nézegettem bent a Burger King egyik plakátját, fiatal vékony formás lányok voltak a képen.. Nagyon ritkán megjelenik egy ilyen aki valamennyire hasonlítható alkatra, de nem.. Plakát csak illusztráció, nem az a valóság.

márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
A DJ szakma sajnos el lett b.xva, a sok plasztikázott szilikon szájú mű nővel. Mindenki azt tart szexinek, ami az ízlésének megfelel. Ha azt mondom, hogy a kamionos lányok szexik, akkor nekem azok, bárki bármit is mond!
márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 StevenUp ***** válasza:
74%

Mármint a falunapon rád van bízva hogy dugd a pendrive-t a laptopba és indits el egy zenét amire az atlétában kóválygó putris c*gányok sört kortyolva sztereoban nézik azt ahogy a gyerekeik üvöltenek ok nélkül, mint a sakál, mert kulturáltan viselkedni egyik se tud, és azt, ahogy a Rózsa Rozsabimbó nyugdíjas klubb rongylábú madonnáit táncba viszi a főtér közepén az alkoholista tesitanár a suliból?


Ebben mi a szexi..?

márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!