Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexmoziba érdemes elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmoziba érdemes elmenni egyedülálló heteró férfiként? 26f

Figyelt kérdés
márc. 8. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de azzal számolj,hogy mire kijössz,nem biztos ,hogy megmaradsz heterónak.

És ez nem vicc, hanem tény.

márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan sok ott a buzzantyú?
márc. 8. 12:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Nem tudom,mert soha nem voltam, nem is fogok menni.

Egy haverom,aki harmincas nős,ott ismerte meg azt a hatvanas, dagadt nőset,aki kezelgeti. Ugye elvileg hetero mindkettő.

márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De mit látsz ott amit neten nem tudsz megnézni otthon?
márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lányokkal szeretnék szexkapcsolatot, de most hogy tudom sok b*zi jár oda inkább hagyom
márc. 8. 12:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyekre a jó csajok egyedül nem mennek. Ahhoz hogy beszállj harmadiknak pedig atom csávónak kell lenned.
márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy lenne a jó nekem hogy 2 lánnyal nem pedig úgy hogy 1 lány és két pasi😅 biszex lányok nem szoktak járni?
márc. 8. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Sőt ha hozzád becsöngetnének úgy még jobb lenne, nem?
márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Két szexmozi van Bp-n, a Király az szinte full meleg, a Hegedűsben is elég sok van... Szóló nők kb. soha nem járnak le, párok meg teljesen változó. Van hogy egy nap 2-3 is, máskor napokig egy sem. A Gloryban, swingerekben sokkal több pár van (a swignerekben a ffi "melegedést" nem fogadják el).

Olyan hely viszont a világon nincs (a kupik kivételével), hogy beesel szóló pasiként és kiéhezett nőket találsz akikkel egyből 1+2 édeshármashozhatsz 😅

márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor leteszek erről az elhatározásomról
márc. 8. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!