Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szexeltetek már úgy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szexeltetek már úgy?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy maradt rajtatok ruha? Pl. szoknya, combfix, melltartó vagy felső?

márc. 9. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen
márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki.
márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden nőies nő szexelt már így. Legalább egy combfixes szex tuti mindenkinek volt már. Vagy tanga félre húzva.
márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze!
márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Igen imádom igy
márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Mivel a párom nagyon beindul a szoknyára ezért az kb. mindig narad.
márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan nő aki nem szexelt ruhában. Ágyban meztelen összebújva más a helyzet, de nem fogsz mindent levenni ha rádjön a dughatnék pl kocsiban utazás közben, kirándulás közben, egy buliban valahol. Ilyenkor legtöbbször csak térdig tolod a nadrágot és a bugyit, esetleg felhúzod nyakba a felsőd a látvány miatt, majd lehajolsz, esetleg megtámasztod a kocsi oldalát.
márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Combfixet nem hordok, azon kívül minden maradt már fönn. A párom imád úgy szexelni, hogy bugyiban vagyok.
márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen
márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Persze.
márc. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!