Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meglehet változni felnőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet változni felnőtt fejjel,ha egész életemben csak "ürítésre"kerestem nőket?

Figyelt kérdés

34 F vagyok egész eddig csak kalandoztam,szórakoztam,

alkalmi kapcsolatokat kerestem.


Soha nem akartam semmi komolyat az életemben.

Nemrég betöltöttem a 34.életévemet és elgondolkoztam rajta,hogyha akarnék megtudnék e változni?



márc. 10. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez nem fog sikerülni soha a büdös életben.

Már annyira megszoktad, már annyira idegen lesz a normális kapcsolat az egyéjszakásokhoz képest, hogy nem fogod tudni elfogadni és elviselni.

márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem van rá esély. Ajánlanám megnézni Netflixen a Too hot to handle-t. Igaz reality, meg biztos vannak benne megjátszott dolgok, de hasonló helyzetben lévők változnak meg és tanulják meg hogyan kell elhagyni a régi énjüket és komoly kapcsolat felé fordulni.

Kíváncsi vagyok hogy gondolkodnál e felől miután láttad a sorozatot :D

márc. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 gabor49 ***** válasza:
100%
ez már késő
márc. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Senior Séf ***** válasza:
100%

Az ember bármennyire szereti is magát rendíthetetlen kősziklának hinni, folyamatosan változik. Változik, és fejlődik. Lefogadom, pl., hogy az eddigi válaszolók is szobatiszták már, pedig nem volt ez mindig így.

Tudom egyébként, miről beszélsz Én is meguntam egy idő után, hogy minden héten mással vagyok egyedül. Az egyetlen gebasz a dologban, hogy remekül tudtam, hogyan kell valakit megszerezni, de hogy hogyan tartsam meg, abban nem volt gyakorlatom. Nálad lesz lesz a bibi, úgyhogy jól teszed,ha elkezdesz erre gyúrni.

márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!