Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Melyiket kedvelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Melyiket kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok váratlanul, "erőszakosan" teszi rátok a bilincset, vagy ha előre tudtok róla, ti tartjátok oda a kezeteket a bilincseléshez, már-már romantikusan?

márc. 10. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmihez kell az előzetes egyeztetés, de alapvetően hangulatfüggő.
márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Váratlanul
márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bilincsünk, de izgatja a fantáziám és mindkét helyzetet el tudom képzelni. Ahogy azt is, hogy én mondom neki, hogy bilincseljen meg.
márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha váratlanul kapom
márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kategória szerint nem válaszolhatnák.

Mi megbeszéljük, a lánnyal akivel ilyen kapcsolatba vagyok. De azok a találkozók nem rövidek. (Bi-bdsm szeánszok)

28N

márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően hangulatfüggő, és a párom ismer elég jól ahhoz, hogy lássa, mire vagyok nyitott még mielőtt bármit is tenne.
márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Váratlanul jobban szeretem, jobban felizgat.

Amúgy mindegy, csak kattanjon rajtam, aztán büntessen.

márc. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 subrette ***** válasza:
100%
Eleinte előre megbeszélve történt a dolog, és önként nyújtottam a kezem. De azt is megbeszéltük, hogy izgat, ha erőszakosabb és váratlanul, akár testi kényszerrel teszi rám a bilincset, hogy esélyem se legyen ellenállni.
márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőbe van valami izgalom.

Ha váratlanul teszi rám izgat az is, ilyenkor kicsavarja a kezemet is hátul és tényleg szokott fájni meg szorosra is rakja. Mondjuk ellenkezek rendesen, had küzdjön ő is:)

Másik meg mikor előre megbeszéljük és ki is vannak készítve, mivel több is van kéz láb bilincsek láncok lakatok. Volt hogy nekem kellett felrakjam kisebb nagyobb sikerrel de általában nyújtom kezeimet és ő kattintja rám őket

márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A váratlan semmiképp nem. Nagyon hangulatfüggő, van amikor kifejezetten a vadulást kívánom, de csak úgy nem akarnám a semmiből. Max úgy ha előre meg van beszélve hogy ma délután majd valamikor valahogy. De hogy a semmiből azt nem.
márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!