Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg önzőség, ha az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg önzőség, ha az orális szex nem kölcsönös egy párkapcsolatban hanem csak az egyik fél adja a másiknak?

Figyelt kérdés
márc. 10. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg kérdezni kell még ezt a XXI. században?!


Persze hogy önzőség. Aki nem adja, az nem szeret. Aki nem adja pedig még kapja is, az meg nem is tisztel


Hetero férfi

márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor önzőség,ha a másik is szeretne kapni, de nem kap, viszont tőle elvárják
márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudnám elképzelni kölcsönös orál nélkül a szexet. Legalább olyan élvezet mint maga az aktus sőt igazi kényeztetés. 44N
márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

#1


Ez nem ilyen egyszerű.


Nem csinálni, mert neked nincs hozzá kedved az önzőség. Komolyabb dolgok miatt szerintem elfogadható, ha nem kölcsönös, de ezt meg kell beszélni. Kényszer nem lehet semmi, még akkor sem ha sokaknál ez alap dolog.

márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Önzőség ha a másik nem csinálja kivéve ha visszataszító neki. Pl én a csajom seggét is kinyaltam már az első alkalommal teljesen bevadult tőle miközben ő undorodik a spermától. Ez van, elfogadtam. De az nem elfogadott, hogy az örömet nem viszonozza ha alapból nincs baja vele.
márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4-es , mégis mik azok a "komolyabb dolgok???
márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha így jó mind a két félnek, akkor tök oké. Igazából addig van rendben bármilyen felállás, amíg okés a két félnek.

Én pl annyira nem szeretem a szopást, egyszerűen nem mozgat meg annyira, de a barátnőmet szívesen kényeztetem.

márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem hozott össze a sors olyan pasival, aki nem ásta volna nekem szívesen magától, vagy nem élvezte volna. Kapni is, adni is szeretem, engem felhúz.

28N

márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6


Én például azt elfogadhatónak tartanám, ha például egy nő azért nem szeretné, mert rossz élmények fűzik ehhez a dologhoz vagy traumatizálták. Innentől nyilván lehet előre lépni és egy komoly kapcsolatban próbálkozni, ha nincs ellenére, de azt nem az ilyen "Tényleg kérdezni kell " meg a "aki szeret adja is" hozzáállással lehet elérni. Ez van.

márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan párom aki nem szerette ha szopják, de nyalni annál inkább. Úgyhogy amíg együtt voltunk nem volt kölcsönös, de egyikünk sem gondolta önzésnek.
márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!