Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mennyi tapasztalata,gyak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi tapasztalata,gyakorlata van a 2 pasi 1 csaj felállásban?

Figyelt kérdés

Egy csajjal akivel összejárok már régebb óta vele pár alkalommal már csináltuk 3-asban,persze heteró alapon,viszont ez a másik srác külföldre költözött és a csajszi meg továbbra is néha benne lenne ilyen 2 pasi 1 csaj felállásban.

Amúgy a csajszi szép magas,vékony alkata van,hosszú barna haja,gyönyörű nagy kék szemei és nagyon szép a mosolya,plusz van 1-2 szép tetkója is:)

Ilyen 3-as céljából hol lenne érdemes ismerkedni?

Normál bulikban,szórakozóhelyeken is lehet próbálkozni swingeren kívül?


márc. 10. 17:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9/10


Ha az vagy akire gondolok akkor legalább ne kamuznál ilyen hülyeségeket.

Van egy 40-es csávó aki beakart volna szállni,ígérte hogy mutat képet,jóval azután hogy a csajsziról már mutattam párat,több nap eltelt mire szóltam neki,ja elfelejtette,majd nagynehezen küldött 1 képet amin valószínüleg nem is ő volt,mondtam neki hogy majd mielőtt összefutnánk szeretnénk őt mindketten megnézni kamerán is,biztos ami biztos,erre ő jött a kifogásokkal stb,én meg szépen inkább letiltottam és gondolom ezen sértődött be mint valami hisztis p*csa.

Röviden ennyi.

márc. 22. 13:29
 12/15 anonim ***** válasza:

#11 ilyen a net 😅 Mi kerestünk anno a netről partkeresőkről beszállókat, katasztróóóóóóóóóóóóóóófa! A bejövő levelek 99%-a automatikus kuka, ctrl+c körlevelek, kritikán aluli figurák, képkunyeráló kamusok, szimpla idióták áradata. El sem olvasták mit keresünk de jött a "nagybecsű" levelük, s hisztiztek mint az óvodások ha elutasításra kerültek. A csúcs az a figura volt akinek látnia kellett hogy be sem léptünk miután megírta a levelét, de egy óra múlva már pocskondiázásba kezdett, hogy miért nem válaszolunk 😅

A maradék meg a találkozón soha meg nem jelenő, de ezer részletet leegyeztetni akarók hada. Két hét után feladtuk, lementünk egy swingerbe, na ott már teljes volt a siker :)

márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, a kamerázásra csak annyi volt a válaszom, hogy személyes találkozót preferálom, újpalotán dolgozok bárhol ott vagyok pesten belül fél óra alatt, van autóm. Beülünk egy kávézóba, kultúrált emberek módjàra, és nincs kétely utána. Itt bújt ki a szög a zsákból😀 Természetesen ezt már nem vállalta hősünk. Én vagyok a hibás, nem kell felülni gyk-s, kamus, magát mutogató verebek felkéréseire 😉 de ti írjatok neki nyugodtan, biztos létezik a hölgy 🤣
márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13/13


Nem csak ezt mondtad de látom te összevissza kamuzol még mindig..

Nem rajtunk múlt te szerencsétlen hanem te nem vállaltad magadat és másra hárítod a hülyeségedet.

Nyilván ilyen emberből nem kérünk aki már az elején nem őszinte velünk és gyanús módon félti az arcát egy kis videóchattől.

Arra meg pont nincs szükségünk nekünk se ahogy senkinek hogy ha összefutunk valami 120 kilós kancigány jelenjen meg,a többiről nem beszélve.

Ha annyira te lettél volna azon a képen amit mutattál akkor nem kellett volna szólni 2x-3x is és gondolom azon kívül több képet nem tudtál volna mutatni.

márc. 22. 18:21
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom valaki vagy találkozni akar vagy nem. Ráadásul a beszálló még rugalmas is volt mert felajánlotta bárhová odamegy
márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!