Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

Igazából nem lenne baj, csak kíváncsi vagyok hogy lehet e így is.


A párommal együtt voltunk 9-ikén és óvszerrel védekeztünk de a vegen mielőtt elment levette és a kezemmel akartam kielégíteni viszont egy pillanatra betette vissza a hüvelyembe “a fejét” és most ezen gondolkodom hogy lehetek e ettől is terhes.


Most kellene megjönnie 2 nap múlva kb.


Légyszi komolyan kérdezem, és nem lenne baj ha lenne baba. :)


márc. 11. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem leszel várandós. Az ovulációs időszakod 2. napján, "friss" kiskatonákat bejuttatva van a legnagyobb esélyed egészséges várandósságra, ha nincs egyéb ismert vagy nem ismert rizikó faktor. Amikor esetleg már valóban tervezitek a babát, néhány vizsgálatot végeztessetek majd el mindkettőtökön. Inkább legyen sok negatív vizsgálati eredmény, mint missed ab. Sok sikert hozzá és jó egészséget, bármelyik is lesz majd az irány.
márc. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
márc. 11. 06:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én attól terhes lettem, hogy a pasim sperájával az ujjaimal masztizni kezdtem.... :D
márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!