Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány osztálytásadra izgultál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány osztálytásadra izgultál fel iskolai ünnepségen vagy tesi órán?

Figyelt kérdés
Jó formás fenekek. Amire aztán otthon jól kirántja az ember. Fotóikra persze

márc. 11. 05:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik fiú nem?
márc. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, tesi órán nem erre koncentráltam, az ünneplők pedig kB mindent is takartak így az sem volt sexy.


Inkább a saját ruhatáras megjelenésben lehetett őket megnézni (nálunk).

márc. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan nem fotó volt, de máig meghatározó élmény. Fejenálláshoz készülődött osztálytársam és amikor guggolva nyomta fel magát, kirepedt a nadrágja és tisztán látszott a tangája, ami nem sokat takart. A szőrszálak meg kandikáltak ki mellette.
márc. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem bírtam hazáig

Suli wc-be kivertem

márc. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesi órán. A szép, izmos combú jó seggű csajokra nagyon állt a farkam.
márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés embernek érezhetem magam az alábbi sztorival:

21 voltam, bnőm 20, volt neki egy 17 éves huga. Egyik hétvégén bulizni mentünk, jött a hugának még 2 osztálytársa és úgy beszéltük, h a buli végén én is és ők is bnőméknél alszunk. Éjjel hazaértünk, bnőm egyből ment aludni mert kicsit piás volt, mondtam neki h én még csinálok magamnak kaját. Közben a bnőm huga és a 2 osztáytársnő elmentek zuhanyozni, egyesével. Szépen láttam mindent, amit kellett.

Úgy alakult, h mind a hármat meg tudtam kukkolni a kulcslyukon keresztül. Olyan izgató volt, sokáig megmaradt az az élmény.

De ennek már vagy 15 éve.

márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Osztálytársa nem, de tanárnőre igen. Volt egy fiatal dögös szőke tanárnőnk. Szerintem jó eséllyel pár apuka megkettyintette.
márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát naná. Meg tanárnőre is. Akinek nem volt ilyen, az zibu.
márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden csaj fényes fekete feszülős rövidgatyában tesizett. Persze hogy őket néztük... Aztán egy-két lány elmondta, amúgy is szeretik ezt a gatyát, de tudják, hogy nekünk izgató és ezért is abban tesiznek. Jó dolgunk volt...
márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyne. Állandóan állt a farkam, mint a cövek.

A wc-be jàrtam kiverni a farkam.... Volt izgalom rendesen. Kanosak voltunk.

ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!