Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Bilincselt már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Bilincselt már meg titeket (barát)nő, feleség?

Figyelt kérdés
Nem élt vissza a helyzettel?

márc. 11. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak rendőr.
márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért élt volna vissza?
márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem élt vissza, még úgy sem hogy be volt kötve szemem. Oda vissza kipróbáltuk.
márc. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak örömlány, és jó nem blincs volt, hanem puha dologgal kötözött meg, sokáig csak izgatott, szórakozott velem, aztán jól meglovagolt.
márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még nem.
márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nem élt vissza vele. Nyilván előre megbeszéljük mit szeretnénk.
márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen már ezt is kipróbáltuk. Nagyon tetszik mindkettőnknek. De miért is lenne visszaélés. Még van beszélve ,hogy mi az ami még bele fér. Illetve ha a partner azt mondja elég akkor ott elég.
márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Két horgász beszélget.

-Te Józsi, hogyhogy itt vagy? Nem ilyenkor szoktál pecázni.

- Képzeld, az asszony meztelenül fogadott a szobában. Azt mondta, bilincseljem meg és utána azt csinálok, amit akarok. Megbilincseltem és kijöttem horgászni.

márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Igen az agyhoz kotozott szettart labbal veresre taposta es verte a farkam meg a golyoimat lovaglopalcaval mig nem sirtam ugy be volt dagadva hogy alig tudtam boxert huzni az is fajt ha hozzaert a boxer 2hetig sebes es lila volt utana az is fajt ha pisiltem valoszinu a hugycsovem is megserult mert belulrol is folyt a ver.
márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, pedig hagynám.
márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!