Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyira különleges az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira különleges az ha valaki sorozat élvező és mindenhogy élvez?

Figyelt kérdés
Én hüvelyi csikoi és anális orgazmust is el tudok érni. Spriccelek is néha. Szex közben többször el tudok élvezni de csak ujjazásal vagy csikló izgatással. Eddig talán 8volt amit elértem orgazmust a legtöbb.

márc. 11. 13:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Én is ilyen vagyok, de nem minden partnerrel és análisan nem megy. A volt férjemmel aki a második menet után is gyémántkemény volt 1,5-2 órát bírt (sőt volt amikor el sem tudott már élvezni), vele nem számoltam kb. folyamatosan eksztázisban voltam és sokszor inkább azért hagytuk abba, mert fizikálisan nem bírtuk a mozgást, elfáradtunk. 28N
márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Én is ilyen vagyok és még annyival szerencsésebb, hogy nem csak csiklóizgatással, hanem rendesen hüvelyben is van orgazmusom. Análisan is és volt akivel spricceltem is már.

34N

márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb és leghálásabb dolog egy férfi számára szerintem !
márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is megy mind a három, de így szex alatt vagy nyalás 4-5 volt talán a legtöbb :D


32/N

márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Én nemrég megdugtam egy anyukát seggbe és meglepődtem, hogy sorozatosan remeget és spriccelt is. Kicsit megijedtem mert még sosem láttam ilyet, de nagyon izgalmas látvány volt. Őt még biztosan megakarom dugni emiatt és már ennek az okát is tudom.
márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az anált nem bírom, nem is szeretem.Hüvelyi és csikló orgazmus sorozatosan is, megy. Ha megvan hozzá a megfelelő partner!
márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nekem is sorozatélvező a szeretőm. mondjuk szereti, szeretné popsiba is de ott nincs orgazmusa. én meg miatta csinálom, nekem annyira nem jön be.
márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
11 es az komoly ha másfél óráig kemény a pasi, azaz ex férj!
márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is izgató.
márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ujjazással van hüvelyi és anális orgazmusod, akkor farokkal is kéne, hogy működjön megfelelő technikával/pózzal.
márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!