Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hány perc egy ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány perc egy ideális menet? Egész éjjel kell bírni?

Figyelt kérdés
márc. 11. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Nalunk 30-50 perc, ha gyorsabb, akkor 20.

Egyebkent a nap folyaman kisebb megszakitasokkal siman mehet 3-4 is.

márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Ha csak az aktusra gondolsz, csókolózás, előjáték, orál nélkül, akkor az 2 és 40 perc között van. Hogy mikor mennyi, az hangulatfüggő.

Kíváncsi lennék, hogy mi maradna abból a fütykösből, amelyik egész éjszaka reszel :D

márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%

30-50 perc?

Ez nettó aktus időtartam?

márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezt én is szeretném tudni. 3 éve vagyok a párommal. De 5 percnél tovább még nem tartott a szex. Nálunk nincs előjáték csak kicsi csókolózás. Akkor hosszabb a szex ha csak velem foglalkozik. Nincs is orgazmusom soha normál szexnél.
márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az ciki, ha csak 5 percig bírom ? :D
márc. 11. 20:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Gyakorold gyakrabban! Majd fog menni hosszabb ideig.
márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha nagyon fel vagyok izgulva akkor 10 perc alatt végzek. Ha nem vagyok akkor akár 2 óra is. Mivel gyakran van szex így inkább a hosszabb a jellemző.


Hát az 5perc nálad elég gyenge.

márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted nézem közben az órát? Van amikor jólesik egy "gyors", van amikor hosszabb idő kell.

5 perc édeskevés... ez korai magömlés kategória.

márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

5:Nem, ez normális átlagos. Nem pénisszel kell orgazmust elérni, a nőknél. A férfiak orgazmusának nincs köze a nők orgazmusához. A férfiak orgazmusának a célja a megtermékenyítés(Mégis milyen oka volna a megtermékenyítés lassításának a természetben ahol a szex veszélyes ? persze hogy semmi), a női orgazmus meg csak a nők maguknak okozott szorakozását szolgálja, nincs más célja. Ezért nincs semmilyen modon sem szinkronban a kettő. Sőt az se számít ha a nőknek egyáltalán nincs.

Csak azért célszerű, lassítani a férfiak orgazmusát mert orgazmus után szinte teljesen megszünik a férfiak szexuálisvágya.

márc. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 csaktori válasza:
0%
Kamagra szpíddel, és indulhat a Rock & Roll Péntek estétől vasárnap estig! :P júhhúú :D
márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!