Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova menjünk szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk szexelni?

Figyelt kérdés
Tőlem 30 évvel idősebb kollégámmal van szexuális viszonyom. Otthonunkban nem nagyon tudunk ágyba bújni, mert vagy a családja van otthon vagy az én szüleim. Neki van autója, autóban pettingeltünk is már. Mivel kicsi az autó és én molettebb is vagyok, ezért az autóban nem férnénk el. Eddig úgy oldottuk meg, hogy éppen kifogtuk azt a pillanatot, hogy valakinél senki se volt otthon. De ez nagyon ritka. 24/L

márc. 11. 20:15
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Panzió vagy búvóhely
márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

anyadeknal laksz, de 50+-os csalados fsz kell?

mit is mondhatnek ☕️☕️

márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Megvárjátok, míg mindenki hazamegy, aztán kezdődhet a munkahelyen a felfedező körút. Tárgyaló, irattár, öltöző, te asztalod stb.
márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Vannak pár órára bérelhető lakások.
márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
gugli: település/kerület + búvóhely szó. Ontani fogja a találatokat. Van köztük panzió (olcsóbb), meg komplett lakás is a legkülönfélébb áron/minőségben.
márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabor49 ***** válasza:
79%
bárhol panzio stb
márc. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Gyertek át és csináljuk hármasban.
márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Tőlem bèrelhettek egy szobàt 2-3 órára ingyen.


Cserébe egy kamera rögzít mindent és fizetős vendégek élőben nézhetik a neten zárt rendszerben.


Nektek lesz helyetek hol szexelni, nekem meg a nézők fognak fizetni. Gondold át és írj ha érdekel 😉

márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy molett? Annyira nemlehetsz h kocsiba ne tudjatok... vagy smartja van a palinak.... kocsi vagy panzio
márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!