Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek abba, hogy az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek abba, hogy az új párotok eltart titeket, de cserébe el is vár dolgokat?

Figyelt kérdés

Eltart, megad mindent. (pénz, luxus, utazások, amit csak szeretnél)

Cserébe elvárja, hogy a kedvére tegyél minden téren.

Öltözködés, viselkedés, szex és még sorolhatnám.

Isteni vele a szex, de akkor és annyiszor lenne, ahányszor ő kívánja. (ami elég sok)


márc. 12. 09:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis egy házi k@rva vagy. A kérdés az, hogy neked megfelel-e, hogy nem lehetnek saját vágyais és ha ha nem nyújtod, amit kell, akkor le fog cserélni...

Ja, ez tényleg egy meghitt kapcsolat...

márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Tömérdek ilyen nő van.
márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Bele mennek főleg ha egy jó duci nagy mellű nagy seggű szexehes nagyi koru lenne.
márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem vagyok sem kutya, sem guminő, sem státuszszimbólum, amivel dicsekedni lehet kifelé.
márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Én pasiként támogattam lányt és teljesen jól működött.

Akit érdekel hogyan, írjon, jó tapasztalatom van.

márc. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Én mindig tényleges egyetemista lányokat támogattam csak, azok értelmesek, korrektek és jól is szexelnek és nekik tényleg a tanulásra (ebben mindent beleértve, lakhatás, kaja, öltözködés) kell a pénz.

Havi 3-4 alkalommal szexeltünk, amit én megköveteltem tőlük, normál szex, szexis, kurvás öltözék, és anal (semmi extra, semmi perverz), ezeket szuper ügyesen csinálták, de el is mondtam nekik, mit hogy kell csinálni és gyorsan tanultak.

Pár alkalom után már élvezték is a szexet, volt aki már meg is akarta mondani, hogy dugjam, mondtam neki, hogy azért állj, úgy duglak ahogy én élvezem, de ne aggódj, meg leszel dugva minden pózban.

300-400e között adtam nekik havonta, attól függően milyen "ügyesek" voltak.

márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
28%
Kiröhögném, ha ffi ha nő és kirúgnám a francba :D
márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
65%
26-os, de szépeket álmodsz :D
márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 NTBS ***** válasza:
Nem. De férfiként nincs is rá esélyem.
márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!