Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket kérdezek akik szednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezek akik szednek fogamzásgátló tablettát. Nektek is csökkent vagy teljesen eltüt a libidótok?

Figyelt kérdés

Jó pár éve szedem és mostanra sajnos nem kívánom a szexet. Én a fogamzásgátlóra gyanakszom.

Megoldás lenne a csere vagy inkább más fogamzásgátlás kellene?



márc. 12. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem változott
márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez volt. Cseréltem. Nem lett jobb.


Több mint fél éve abbahagytam, azóta talán jobban kívánom a szexet, mint bármikor is

márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
10 éve szedem, semmi negatívum nálam. Sanszos, hogy gyógyszerváltás kéne neked vagy más védekezi mód ebben az esetben.
márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2. És mivel védekeztek? Sajnos a párom lelankad a gumiban.

Spiráltol félek hogy nem bírnám

márc. 12. 11:24
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
4: Rézgyöngy. Ez bevált
márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lilluci27 ***** válasza:
54%
nincs változás
márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

9 évig szedtem először. Ott nem tapasztaltam változást. Abbahagytam, vállaltunk 2 gyereket.


3 éve szedek újra gyógyszert, a 3.fajtánál tartok.

Az elsőnél ha csak szexre gondoltam, sírtam. Annyira nem volt kedvem, majdnem válás lett.

Váltottam. Az meg a ló túloldala. Ott egész nap olyan izgalmi állapotban voltam, majdnem megőrültem.

Most azt mondta a doki, utolsó próba, most ez lekopogom, pont optimális. Ha ez sem vált volna be, abba kellett volna hagynom a fogamzásgátlót.

márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
A rézgyöngytől a feleségemnek méhgyulladása lett. Amellett, hogy rengeteg pénzt kidobtunk rá, még hónapokig beteg is volt tőle, kínlódott miatta egy csomót. De a fogamzásgátlótól neki sincs kedve szexelni, amit úgy tudtunk áthidalni, hogy én elfogadtam és csak akkor szexelünk, amikor ő nagyritkán akarja. Nekem a gumi is jó lett volna, de ő azt se akarta. Most azt találtuk ki, hogy én elköttetem magam és akkor neki nem kell fogamzásgátlót szednie.
márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7. Melyik gyogyszer volt az amitől állandóan izgalmi állapotban voltál és melyik vált be vegül?

Mindenképpen beszélni akarok az orvossal is hogy talájon ki valamit.

8. Igen ettől félek én is hogy beteg lennék tőle.

márc. 12. 14:35
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
7# Az dngem is érdekelne melyik volt a második. :D
márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!