Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért nehéz bevallani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nehéz bevallani hogy a nagy faroktól lesz valaki igazi férfi?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nő akinek jobb a 14-15cm mint a 19-20. Elképzelhetetlen az egész, csak ezen az oldalon divat.
márc. 12. 16:41
1 2
 11/17 StevenUp ***** válasza:
68%

ma 17:54


Kár erölködni, ő is csak egy unatkozó provokátor. A következő kommentje úgyis az lesz hogy "de neki van igaza mert a nők nem ismerik be"


Szóval Kár a gőzért. Fogadd el hogy neked is lelkiekben 20+ farok kell

márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10. Ki mondta neked ezt az ökörséget? Egyedül talaltad ki? Nagy farok, nagy farok...kinek ez, kinek az. Csak hogy tudd: kis bohóccal lehet nagy církusz csinalni😉 nem 2,3 csajom volt már, tudom miről beszélek
márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%

én is kispéniszű vagyok

MEG AKAROK HALNI!!!!!!

ÖLJETEK MEEEEEG !!!!!!!!!!!!!! ÖLJETEK MEEEEEG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


28F

márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Puffffff!
márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül a legnépszerűbb dildo a 20 cm-es. Nekem az a véleményem, hogy az általánosságban a 18-20 cm között van az igény a nagyság szempontjából. De a vastagság talán inkább egy kicsivel fontosabb ami sok esetben akkor rossz ha esetleg mondjuk csak 14 cm de még vékony is. Akkor elhiheti mindenki, hogy a többségnek nem igen fog tetszeni persze ameddig a szerelem tart addig biztosan de ha nincs szerelem vagy már elmúlt akkor igen fog számítani. Tisztelet a kivételnek.
márc. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Kis bohóccal nagy cirkusz.🤣🤣 Akkor a nagy bohóccal?- na ugye! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
El kell fogadni a tényeket. A nagyobb jobb.
ápr. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!