Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tök alsó című filmben rob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tök alsó című filmben rob sneijder kiskorúak előtt meztelenkedett,ezt hogy engedhették?

Figyelt kérdés
márc. 12. 19:16
1 2
 1/12 StevenUp ***** válasza:
29%
Úgy, hogy nem volt meSZtelen, vagy ha az volt, akkor a kiskorúak színészek voltak, akik akkor már láttak ennél cifrábbat is, szóval nem csináltak belőle ügyet, mivel színészek
márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első, *meztelen
márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
utcáról berakott statiszták voltak,de,full naked volt,rá jellemző egyébként is ez a mutogatósdi
márc. 12. 19:22
 4/12 StevenUp ***** válasza:
100%

ma 19:20


Jogos, igazad van. Világéletemben sz-el írtam. 🤷‍♂️ de akkor most megtanultam 😃

márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
25 évvel ezelőtti film. A 10-en, 20-on évesek elképzelni nem tudják, milyen dekadens, gátlástalan világ volt akkoriban. :D Bizonyos szempontból még a mait is felül, vagy inkább alulmúlta.
márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jó,tisztába vagyok dolgokkal,én is olvasok hireket,utcán ennél roszabb dolgok történnek,de azért egy 'sztár',mutasson már példát
márc. 12. 19:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Példát? Hát, te nagyon rossz kategóriába írtál!:D
márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hellmano ***** válasza:
100%
Tök Alsó jó film :D Ilyennel , akkor nem is foglalkozott senki. 99-es film... Nálunk a középsuliban a 90-es évek elején a tesitanár futkozott egy szál fszba, miközben öltözködtünk. Tiszta szőr volt az egész ember. Mondjuk 1 hét alatt ki is rúgták, mert ragadozó volt és rámászott több fiúra is. Azt élvezte, hogy mutogatja magát az öltözőben. Minden óra után ezt csinálta az összes osztállyal. És, akkor ugye nem is beszélünk a 80-as évekről, ahol meg rendesen fizikai erejüket fitogtatták a tanárok. Ütöttek azok mindenért és semmi következménye nem volt. Mondjuk rend is volt órákon.
márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát igen,sok dolog történt az évtizedek alatt,következmények nélkül
márc. 12. 19:49
 10/12 A kérdező kommentje:
olvastam hogy egy társasházba egy fiú meztelenül flangált,körbe vette több nő és férfi és megverték az egyik nő be is szolt neki hogy ilyen kicsit nem mutogatnék,majd elvitették a rendőrökkel,akkor,az tul volt reagálva?
márc. 12. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!