Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármasra gerjedő csajok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasra gerjedő csajok, ti milyen szituációkra gerjednétek ebben a felállásban?

Figyelt kérdés

Csak otthon, a négy fal biztonságában izgatna a hármas vagy pl izgalmas volna egy nyaralás a srácokkal vagy a jó idő közeledtével 1-1 izgalmas helyszín?


A párotokkal izgatna és egy ismerőssel vagy két ismerőssel vagy két ismeretlennel?


Akit csak fantázia szinten izgatna az is válaszolhat, nem csak az akinek már tapasztalata is van.


márc. 13. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Erre inkább csak a fiúk terjednek. 26/N.
márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Gerjednek* 26/N.
márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Igazából bárhol ahol nem láthatnak mások. A párom ilyenbe soha nem menne bele, ezért a két fiú lakótársammal szoktam a hármast.

22L

márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Én csak bulikban gerjedek erre, akkor ha mindenki más is meztelen! A többi szexelő pár látványa nagyon inspiráló, bárkivel dugok egy ilyen buliban ha jó a hangulat!

23L

márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A párommal kipróbálnánk egyszer plusz lánnyal és egyszer sráccal.
márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném kipróbálni egyszer. Kb. úgy képzelem, hogy megismerek valakit akit ez érdekel és bevonjuk az egyik haverját. Tehát legalább az egyiket ismerjem, nem totál ismeretlenekkel. Illetve ezután már hogy otthon vagy nyaralás közben, stb. mindegy. Bármi jöhet.
márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Semiképpen sem párom és még valaki, hanem két "ismeretlen" - vagy ha nem ismeretlen, akkor sem olyan, akivel kapcsolatban élek :)


Nyaraláson azért jobb, mert nincs meló, hétköznapok, ha akarjuk megtehetjük, hogy egész nap kényeztetjük egymást, vagy ők dgnak engem kis szünetekkel.

márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!