Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Nektek mennyire működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Nektek mennyire működik a megosztott figyelem?

Figyelt kérdés
Képesek lennétek például csetelni a barátnőtökkel miközben intenzíven nyalnak Benneteket?

márc. 13. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan nem lány vagyok, de szerintem a chatelés még megy, de mondjuk úgy beszélni telefonon, hogy ne vegyék észre.. na az már nehezebb lehet :)
márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem megy a megosztott figyelem, szerintem ez nagy kamu. Menne, csak vagy erre vagy arra figyelek. Amíg írok, addig kb. mindegy mit csinálsz, kb. észre sem veszed. Ha meg élvezi akarom, akkor nem fogok írogatni közben, hanem átadom magam az érzésnek.
márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű, a párom egyszer-kétszer szívatott ezzel, csak akkor telefonálás közben csinálta. Maradjunk annyiban, hogy mindig a lehető leghamarabb megpróbálom ilyenkor lezárni a beszélgetést. Ehhez képest az írás nem tűnik nagy dolognak.
márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem menne.Telefon meg pláne nem,észrevenné a hangokból.
márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Plusz még filmet nézni és online vásárolni is tudnék közben.
márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen és tudtam csinálni..26N
márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Laza témákról csevegni tudnék, igen.
ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy egy lánnyal chateltem, miközben intenzíven nyalta a párja. De akkor pontosan arról írt a lány, hogy mit művelnek éppen. :)
ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, aki képes rá. Egy volt csajom az ölemben ülve finoman mozgott a farkamon, miközben telefonon beszélt.
ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!