Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok feküdtetek mar le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok feküdtetek mar le a baratnötök fiu haverjaval?

Figyelt kérdés

Megtudta a baratnötök?

Hany evesen törtent?


márc. 15. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, s akkor mi van? Nem a párja volt hanem egy haverja.
márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Közös fiúbarátunkkal én egy kicsit túlmentem a barátságon. Nem mondtuk el, mert nem akartuk, hogy kihasson a hármunk barátságára, de rájött és bántotta, hogy titkolni próbáltuk. 16-17 évesek voltunk és nagyon éretlenül kezeltük az egészet.
márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Volt ilyen!

"Jó kis időszak a mese nézés.

márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Meg tudta .

Azt akarta hogy jöjjek össze a sráccal .


10 éve volt


Nem jöttünk össze


30N

márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a barinőm tesójával dugtam. 😄
márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt nekem, mint a kettesnek, de mi nem buktunk le.
márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt de akkor lényegében ő hozott össze a fiúval. 9 éve kb
márc. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen,de nem így.Tudott róla,jelen volt
márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem igazán voltak lány barátaim, inkább fiúkkal barátkoztam, jobban megértettem magam.

Egy nagyon közeli fiú barátom volt, akivel szinte minden nap együtt voltunk, sokan hitték, hogy járunk stb, de semmi nem történt egy puszin kívül amit egy felelsz vagy mersz közben kaptam. Én szerelmes voltam belé, utólag kiderült, hogy ő is. De már mindegy volt, megismertem az egyik haverját akivel azonnal működött a kémia, pár hét múlva le is feküdtünk. Ez a barátomat nagyon zavarta, mert ugye neki is bejöttem, így vége lett a barátságnak. A haverral meg azóta is együtt vagyunk, már jegyesek vagyunk 🥰

Lassan 10 éve történt mindez.

márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként harminc körül megéltem, hogy kezdődő szintű barátnőm, akivel hetekig leveleztünk, harmadik randinkon lepasszolt a barátnőjének. Azt mondta, barátnőjével és annak barátjával négyesben megyünk moziba, majd a lány egyedül jött, így hárman voltunk. A film után a lány, akivel randiztam elköszönt és felült a HÉV-re, a barátnője pedig megkért, kísérjem haza. Végül vettem a lapot, majd az új csajjal fél évig jártam.

52 éves vagyok. Azt kívánom mutatni evvel a sztorival, számtalan élethelyzet létezik, nincs két egyforma, ám mégis sablonosnak tűnik az emberiség léte. Nincs új a nap alatt! Tulajdonképp, minden megtörtént már valakivel, ami változik az a körítés és a szereplők.

Kedves kérdező! Mivel leszel előrébb, ha mások elmesélik a saját ilyen jellegű történetüket? Az számodra megoldást hoz?

Elmesélhetnéd, TE milyen szerepben vagy érintett ebben a sztoriban? Te vagy akit megcsaltak, aki megcsalt, akivel megcsaltak? Mi a Te történeted?

ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!