Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vágyom a puncinyalásra....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balazsy2 kérdése:

Vágyom a puncinyalásra. Monogám heteró párkapcsolatban élő férfi vagyok. De a párom irtózik tőle, ilyen az ízlése. Prostihoz nem mennék a fertőzés miatt. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

márc. 16. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Én is eléggé orális típus vagyok. Nálam nem működne sokáig egy olyan kapcsolat, ahol a lány nem szereti, ha a számmal élvezem a testét.
márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

uhhhh, én nőként meghalnék ha nem vehetném a számba a pasim farkát.


Mióta vagytok együtt, mennyire reménytelen a dolog?


Csak mert pl régen én kifejezetten irtóztam a saját punci-"szagomtól". Utáltam a partnerem arcán, száján érezni nyalakodás után. Csókolózni? Blöeeee. Csak ha lemosta magáról.


Aztán ez szerencsére teljesen elmúlt és simán lenyalom a saját nedvemet a kezéről meg amit el lehet képzelni, de ehhez kellett az hogy elhigyjem a jelenlegi pasimnak, hogy TÉNYLEG odavan értem, kívánatosnak tart, stb.


Szóval ha komolyan gondolod vele a jövőben is, akkor érdemes lenne dolgozni rajta, mindkettőtök öröme érdekében. Ha nem látsz rá esélyt, akkor is még van két lehetőség. Az egyik a szakítás, a másik, hogy nyílt lapokkal játszva elétárod a helyzetet, és a beleegyezésével ez irányú vágyaidat máshol, mással éled meg.

márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Kutatások szerint a nők kb. 30%-a el sem tud élvezni hüvelyi úton csak a csikló izgatására azaz ha kinyalod, pont ezért szereti minden egészséges nő. Ez hülyeség h “ilyen az ízlése”, itt valami komolyabb dolog van a háttérben, érdemes lenne elmenni egy szexuálpszichológushoz.
márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Előtte kötözd meg.
márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
3-as vagyok, rosszul írtam, 30% tud elélvezni hüvelyi után, azaz 70% nem.
márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Megkérdezed miért nem, s megpróbálod feloldani a gátlásait, félelmeit (fokozatosan). Avagy megtanulsz jól p.ncit nyalni és akkor hagyni fogja 😂
márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Korábban én sem rajongtam érte. Nem mondom, hogy nem szerettem, de valahogy nem éreztem, valami hiányzott. Addig, amíg nem találkoztam egy olyan férfival, aki imádott puncit nyalni. Minden alkalommal elmondta, hogy milyen szép puncim van, mennyire imádja nyalni, annyira élvezte, annyira akarta, hogy rám ragasztotta ezt az érzést. Lehet a párodnak is volt egy rossz tapasztalata, élménye, ami miatt elutasító, vagy nem tudja magát teljesen átadni az érzésnek. Nekem sokat segített, hogy tényleg azt láttam a partneremen, hogy imádja csinálni és el is mondja, hogy kifejezetten engem mennyire jó.
márc. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
A párodnak torz testképe van; nem látja magát szépnek. A saját puncijától pedig egyenesen undorodik. Ez a neveltetése során belésulykolt hiedelmek miatt van így, amik a nők testét, szexualitását, élvezetét gyakran szégyellnivaló dolognak állítják be. Mit tehetsz? Azt kell felé sugároznod, hogy ő szép, és a puncija pedig kívánatos. Legyetek sokat együtt meztelenül, ne csak szex közben, és nézegesse magát tükörben.
márc. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Aki ilyen szinten irtózik a szexualitástól, a saját testétől, azzal nem lehet hosszú távon egészséges kapcsolatban élni. Sanszos, hogy le leszek pontozva, de akkor is ez a véleményem.
márc. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4%

Senkinek nem esett le hogy ez a kérdés egy trükkös szexpartner kereső?

😆

márc. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!