Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet megoldani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megoldani a szexet, ha más is van a házban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy akik együtt élnek szüleikkel, albérletben vannak másokkal, vagy esetleg vannak már nagyobb gyerekek, stb, mégis hogy oldják meg a szexet?

Én pl 18 évesen már elköltöztem otthonról, egy ideig kollégium, majd után néhány év albérlet, és mostmár végre a saját lakásomban vagyok csak a barátnőmmel fiatalon. Mindig megtudtam oldani, hogy kettesben legyünk, amíg koleszos voltam, vagy üres maradt a szoba, vagy a csajhoz mentünk, albérletben a lakótársam alig volt otthon, most pedig együtt élek a barátnőmmel kettesben ami maga az álom.

De akik nem tudják ezt megtenni, hogy szexelnek jókat? Mi pl szeretünk nagyokat szeretkezni, ami azzal jár, hogy hangosabban nyögünk, csattog hangosan, stb, ezek zárt ajtóval is hallatszanak. Utána még meztelenül maradunk egy kicsit, így megyünk ki a mosdóba, stb. Azért ez lehetetlen lenne, ha más is lenne velünk a lakásban, és el sem tudom képzelni, hogy oldja meg az, akinek gyereke van. Ti hogy oldjátok meg ezeket? Vagy tényleg csak a késő esti csendes összebújás marad, és ennyi? 28F



márc. 17. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
azért panelban, koleszban ezeket a csattogásokat, nyögéseket a szomszédok is hallják... Volt szerencsém 3 évig azt hallgatni, hogyan dugnak a felső szomszédok. Amúgy meg ilyen helyeken halkan csináltuk mi is
márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1es

Jó eséllyel minket is hallanak néha a szomszédok, de az nem zavar annyira mégsem, mint mikor konkrétan egy házban vagyok valakivel, és minden nap kell beszéljünk, egy háztartásban élünk, stb.

márc. 17. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beviszem a csajom a szobámba lulcsot elfordítom és csináljuk

A szülő meg nem.hülye tudja hogy nem filmezünk

márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 raven_be ***** válasza:
82%

Én még a szüleimmel élek és mi általában úgy szoktuk kiküszöbölni, hogy kapcsolunk zenét és az viszonylag elnyomja a hangokat (Bár, nálunk az a szerencse, hogy náluk sok más tényező is van, ami nagy hangokat generál, emiatt sokkal halkabban hallanak minket.)

Plusz, mivel eléggé nyíltak vagyunk a családban, így mindig előre szólok, ha jön valaki és esetleg szex lesz a vége, így olyankor nem igazán szoktak kijárkálni sem, mert én is általában meztelenül szoktam járkálni szex után egy ideig.


20/N

márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanaz mint a 4-esnél, csak a meztelenség nem tabu.
márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 3-an élünk az albérletbe. A pàrom a haverja illetve én. Simán megoldjuk a szex témát be a szobába haverja másik szobába csukott ajtónál és mi is. Soha nem volt ebből probléma. De volt hogy lementünk anyáékhoz bezártam a szobámat raktunk be filmet és kész.
márc. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
47%
Lábujjhegyen.
márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!