Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elveztetek mar el repules...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveztetek mar el repules kozben, tobb ezer km magassagban?

Figyelt kérdés
Szeretek repulni, tobb szaz utam volt mar, es most eszembe jutott, hogy jo kaland lenne igy elelvezni. Maganrepulogep hijjan viszont marad WC, ahol ezt kivitelezni lehetne, de mondjuk ez eleg proszto. Jah, meg max kiverni lehetne partner nelkul, mert akkora WC-be egyedul is alig fer az ember.

márc. 18. 20:00
 1/8 StevenUp ***** válasza:
100%
Én nem szeretek repülővel utazni, szóval kb olvasni szoktam, hogy elvonja a figyelmem. Az is hasznos
márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Több ezer km? Kicsit sok lesz az.
márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2-es: bocsanat, igazad van! "Tobb ezer METER" magasant akartam irni. ;)
márc. 18. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"tobb ezer km magassagban"


Persze, szexben is szeretem kihívásokat: súlytalanság, szkafander, ....

márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Édesapa a polgári gépek a troposzféra alsó határán repülnek úgy 10-12 km magassagban


Több ezer km magassagban meg nem élveztem el

márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Még nem, de jó ötlet. De hogy lehetne kivitelezni hogy ne legyen foltos a gatyám?
márc. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Probaltam kiverni repulo wc-ben mert izgat kulonleges helyeken csinalni. Kb minden mas jarmuvon mar csinaltam.

Nem tudtam elelvezni mert gondolom nem tudtam elegge ellazulni.

márc. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen,gatyámban.
márc. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!