Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit tennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek egy jóképű, szubmisszív férfival?

Figyelt kérdés

márc. 18. 20:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%

#21

Dettó, csak még megspékeli egy kis sértegetéssel... 🤦‍♀️

márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
menekülj egy új kérdésbe Karcsi, itt szerintem lebuktál
márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Legyenszépnapod! ***** válasza:
0%

kedves mimdenki a 8ason kívül,


miért ilyen bénákat válaszoltatok

azt vártam, hogy a válaszok domináns nők bdsm-mel kapcsolatos preferenciáit fogják tartalmazni (azt akartam írni, hogy vágyait, de az túl erős lett volna)


hát nagyon csalódtam


azokat végképp nem értem, akik több üzin keresztül egymással dumálnak, privát üzi funkciót láttátok? erre lett kitalálva persze elég sok kérdés alatt van ez, herótom van tőle


de hogy normálisat is válaszoljak,


swicher fiúmat, ha épp én vagyok a dom hozzákötözném egy székhez, táncolnék, elhúznám az orgazmusát, simogatnám, puszilgatnám, karmolnám


NEM KÉREK PRIVÁTOT!

márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%
Hát csalódj nagyot #23 senkit nem zavar
márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Na kaptam egy üzit de jó nekem XD



Legyenszépnapod!

...

Tiltás

2024. március 24. 19:54

Előzmény:

A kérdésre írt válaszod: Lányok, ti mit tennétek egy jóképű, szubmisszív férfival?

"Hát csalódj nagyot #23 senkit nem zavar"


Az üzenet:

miért nem privátba írod ezt? nyilvánvalóan nem a kérdésre válasz csak egy üres kicsinyes sértegetés, szóval felvilágosítanál? lehetőleg normál hangnemben, tudom hogy gyakori meg anoniman könnyű odaszólni, de azért díjaznám



Kedves Karcsi, amilyen sértegetéseket meg fenyegetéseket lenyomsz többünknek, rendszeresen, kb 5 profilról.... Nem hiszem hogy pont neked jogos lenne hisztizni. xD

márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kötözzünk egy oszlophoz és kössük be a szemed. Azután váratlanul üssünk ököllel hasba, és ezt ismételjük amíg nem mondod a menekülő szót.
ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!