Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok kapcsolatban élők, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok kapcsolatban élők, ha nincs szex két hétig, valamilyen okból hogy birjátok?

Figyelt kérdés
Semmi szex nincs, önkielégítés sem két hétig, ilyenkor már nagyon vágytok a szexre?

márc. 20. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Jól bírom. Van ilyen. Sőt, 3 hét is. Egy idő után elmúlik az érzés.


N

márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom (férfi) és én (nő) is vágyunk a szexre, de (közös) maszturbálással kibírható. Mindkettőnknek elég mozgalmas élete van ahhoz, hogy bőven le tudjuk foglalni magunkat mással.
márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
A nők leszarják. A férfiak meg tűrnek aztán elválnak.
márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy, ezért megyek át ilyenkor a szeretőmhöz.
márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Élvezés nincs izgatás van. Sub vagyok ez része. Nehezen de ha sok akkor megszenvedték de segít ezen. 3 hét is volt már. 🙂🙂
márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Távkapcsolatban élünk. Masztizunk mindketten, van, hogy együtt. Én nem bírnám két hétig, hogy maszti se legyen. N
márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyi időt még simán kibírok anélkül, hogy magamhoz nyúljak, többet is. Utána élvezetesebb és intenzívebb az orgazmus.


32/N

márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk 7 éve nincs szex. Eleinte nagyon szar volt az idő múlásával egyre kevésbé hiányzik.

Sajnos olyan nőt fogtam ki aki annak örül ha nincs szex. (Az elején ez nem látszott.)


52 F

márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem akarja a szexet, akkor lehúzza a bugyiját és kimaszturbálom magam a puncijának a látványára, így nekem is jó mert megnyugszom és neki is jó mert nem zargatom utána ilyenekkel.
márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
2 éve nincs szex. Nehezen bírom.
márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!