Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek nevezik azt a betegséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezik azt a betegséget amikor valaki (férfi) a saját látványától is felizgul (szexuálisan)?

Figyelt kérdés
Heteró vagyok, a saját nemem szexuálisan egyáltalán nem érdekel, de amikor magamat látom meztelenül, pl. tükörben, felizgulok. Jelenlegi addikcióm hogy gyakran szelfizek így (nehéz egyedül igazán jókat), és hogy szexi alsóneműket gyűjtök (anno egy exbarátnővel kezdtem el).

márc. 20. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha a tested mutogatása, "nem takarása" izgat fel, akkor exhibicionizmus

ha a tested olyan értelmeben izgat fel, hogy pl. magadat simogatva azt képzeled, mintha egy nőhöz nyúlnál, akkor autogünefília

egyébként betegségnek legfeljebb akkor számít, ha komoly gondokat okoz a szexben vagy az életed más részében (főleg az exhibicionizmus révén könnyen összetűzésbe lehet keveredni a törvénnyel). ha ezek nem állnak fenn, akkor nem betegség, simán csak nemtipikus hajlamok

márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Exhibicionizmus...
márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem betegség, teljesen normális.
márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Autoszexuális.

[link]

márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nárcizmust akartam először írni, de ha szexuális célú, akkor inkább lehet az autószexualitás.

Fényképet próbálhatsz időzítővel csinálni, úgy könnyebb, mint szelfizni, és tudsz jó kis pózokat csinálni. Én is szoktam néha fotózni így.

márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!