Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha ti állíthatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti állíthatnátok össze, hogy hogy nézzetek ki, akkor mekkora cicit, milyen puncit és milyen hajat adnátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valakire hasonlítani szeretnétek, linkelhettek róla képet.

márc. 20. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Jó kérdés.

De mi lányok nem csak ciciből,puncibòl és hajbòl állunk.

márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Van, akit csak ez érdekel.
márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Az igaz, hogy nemcsak mellből, punciból és hajból állunk. De én elégedett vagyok ezen testrészeimmel. Úgyhogy maradnék a sajátomnál.
márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem sokkal, de azért nagyobb melleket szeretnék, kb. C kosarat.

A csípőm is lehetne szélesebb és kerekebb.

A puncim maradjon olyan, mint most. Se nem saláta, se nem egy vonal, a kettő között van és nekem így tetszik.

Ne legyenek pattanásaim, bőrhibáim, zsíros hajam, izzadságszagom és nyaktól lefelé a testszőrzetre sem tartok igényt.

márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező!

Nem tudom, hallottad-e, de van olyan, akinek nem hullik a haja. Akár 8 méterre is megnőhet.

márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
#4 A szőrtelenítés megoldható véglegesen.
márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Létezik olyan népcsoport is, akiknek csak hajuk van, semmiféle szőrük nem nő.
márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kategória miatt kérdeztem a cickót és a puncit. Itt a vége felé még plusz érdekességeket is megtudtam XD.
márc. 20. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Akkor még egy: hosszú szempilla is létezik.

[link]

márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
En a puncim külsejével ki vagyok békülve, babás, de a csikló kicsit husisabb. A hajam természetes szőke, imádom. A cicijeim nem szeretem. Van-van,de kicsi. Úgyhogy tervbe van a plasztika de kizárólag természetes hatás a cél,nem lufik.
ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!