Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem élvez el sehogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem élvez el sehogy sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom 50 éves, én 30 éves férfi vagyok. A véleményektől tekintsünk el.

1 éve élünk együtt, nagyon szeretjük egymást!

A probléma az, hogy akárhányszor szeretkezünk, akár lassan és érzékien próbálkozom, akár vadabban, gyorsabban, egyszerűen sosem látom rajta az extázist.

Odáig mindig eljutunk, hogy bepirul az arca és hevesebben kezdi venni a levegőt, ezután belenyomja magát az ágyba(misszionárius pózban), ezután pár perccel én ellövök.

Átlagosan 15-20 percig tart egy szerelmeskedésünk.

Kefélés előtt ő mindig olyan érzékien leszop, egyszerűen imádom, utána végig szoktam csókolgatni a testét és szépen lassan a vaginához érek, körbecsókolgatom, és mikor odaérek a csiklóhoz fel le mozdulatokkal nyalom, majd mikor kicsit beduzzad elkezdem beszopkodni, O betűre formált szájjal. Ez kb.15 percig szokott menni, de mégcsak nem is nyög tőle, mitől van ez, mit kéne máshogy csinálnom?

A csiklója nagyon pici, szinte alig lehet előcsalogatni, de nyilván én is próbálok mindent megadni neki.



Mi a megoldás mit tegyek máshogy, hogy elélvezzen?



márc. 20. 20:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Bennem van egy olyan is, hogy nem akarok erről beszélni, mert akkor kiderül, az eddigi kapcsolataiban hogyan csinálta… és nem akarom azt tudni, hogy más hogyan dugta, én magamtól akarom kitapasztalni,

megadni ezt neki.


De ez az én hülyeségem, és muszály lesz beszélnünk erről…

Egyébként ha fel is jön szóba, akkor egy

“Nekem mindenhogy finom, szerelmem”-el le van tudva.

De látom, hogy nem élvezett el!

márc. 21. 06:02
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha neked jó, meg lehet neki is akkor ne csinálj mű problémát, hanem élvezzétek az életet.
márc. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Ne is haragudj kérdező, de ez a nem akarom tudni hogy kivel hogyan ez Gyerekes viselkedés! Ha nem beszélsz erről szerinted akkor meg nem történté lesznek a dolgok. Ez olyan mint ha már megdugta egynél több pasi, akkor már egy használt papírzsebkendő a szemedben akibe már "belepiszkított, vagy bemocskolódott mert már nem szz. Nőlj fel! Gyávaság nem beszélni erről. Ráadásúl egy 50 éves nőről beszélünk, aki már nem a kísérletezésre vágyik. S te jelenesetben őt erre használod a gyávaságod, gyerekes viselkedésed miatt hogy sikerként tudd be, hogy te jöttél rá hogy mi a jó neki.

Mint ahogy elöttem is írva lett. Kommunikálj, kérdezd meg hogy jó neki, engedd hogy feltárja a kis titkokat, amik elvezetnek, együtt titeket a csúcsig!

márc. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 balazsy2 ***** válasza:
100%
beszélni mindenképp beszélj vele erről. De érted meg vele, hogy mi a problémád, mik a félelmeid. Belevihetsz új dolgokat is az együttlétbe, több előjáték, masszázs, stb talán egy kis alkohol, virág, hangulatos fények...
márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

"elkezdem beszopkodni, O betűre formált szájjal".

Édes jó istenem. Mégiscsak meg kelle kérdezned, hogy csináld...

márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Ostoba vagy...
márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%
Nekem ilyen nő nem kéne a kedvem elmenne a szextől,ez minden csak nem szex...
márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!