Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miröl fantàziàtok szex terén? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pomazi73 kérdése:

Miröl fantàziàtok szex terén? Mi az ok amiért nem valósítjàtok meg?

Figyelt kérdés
márc. 21. 06:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Hogy miről fantáziálok az nem publikus, és összefoglalva mocskos és perverz. Miért nem valósítom meg? Mert több a hangember vagy is lány, nő akinek csak az az izgató hogy fantáziálnak az ilyen dolgokról. Van a másik fele aki belemenne, de egyszer már pórul járt egy blfsz idióta miatt. ert ez bizalom nélkül ne megy. A bizalmat elnyerni, megszerezni, elérni meg kbsztt nagy munka és hosszú idő, és ez már sokszor fárasztó
márc. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm a választ. De ha nagy a vàgy akkor megéri a belefektetett munka
márc. 21. 06:27
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Reménytelen úgy szexelni valakivel aki nem úgy akarja. Persze az bármi lehet ami nem is perverz igazán max a másiknak lenne az.
márc. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
A szomszédcsajról komoly képek vannak a szemem előtt: 29 éves, vékony, kismellű, de olyan formás, hogy megőrülsz. Miért nincs semmi??? A férje elég alvilági, nem tennék neki keresztbe.
márc. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Lilluci27 ***** válasza:
34%
Nincs ilyen, mindent megvalositok
márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Hát nekem is vannak olyan dolgok amelyek nagyon izgatnak. De az egyes jól írja . Az emberek többsége egyszerűen annyira nehezen vallja be még saját magának is mi az amit ki akar próbálni át akar élni, ezeket a gátakat le dönteni sok esetben annnyi idő és türelem,hogy az emberek már már hagyja a fenébe.

Persze az érme másik oldala is ott van mikor megvan az elhatározás aztán a sok csalódás vissza sodorja az embert abba,hogy hagyja az egészet.

Nálunk egy példa mire harmadiknak sikerült egy ffi partnert találni már elment majdnem a kedvünk is.de végül sikerült. Persze a következő partner keresés közben már a hölgy tag egyszerűen feladta elment a kedve a sok kamustól. Sőt a bizalom is elég ingovanyos talajon áll a mai világban. Nekem volt ,hogy Skype masztimat viszont láttam a neten mert felvette az illető. Persze én szeretek videózni képeket készíteni ,van is oldalam xhamsteren, ezzel nincs is baj ha ez meg van beszélve. De Így ezt abba is hagytam.

Tehát nem egyszerű ez.

márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Büntetnek érte
márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Én mondtam pár ötletet az asszonynak, de nem hajlandó semmire. Csak alap szex van, ami egyébként nem rossz, csak lassan 15 év után már kezd unalmas lenni. Van pár nő a baráti körben, akikkel szintén el tudnék képzelni kalandot, de nem akarom kockáztatni a viszonyt.

Már a prostikon gondolkodom, hogy valami új élmény legyen, egy szeretői kapcsolat sok időt, energiát mg szervezést igényelne.

márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú műfarok aminek mindkét vége ugyanolyan. Egyik vége az én popómban a másik vége a nő vaginájában vagy popsijában.

Itt a kommentelők nem merték leírni mik az extrém vágyaik.

márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#6 "Nekem volt ,hogy Skype masztimat viszont láttam a neten mert felvette az illető."


Te nő vagy? Ez elég durva, hogy titokban felveszik és felteszik a netre

márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!