Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Realisan nezve egy szuz lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Realisan nezve egy szuz lany hanyadik alkalommal tudja elvezni a (behatolasos) szexet?

Figyelt kérdés

Tehat mikor lehet vele ugy szexelni mint egy nem szuzzel?

Hogyha nehezen lazitja el magat stb.


márc. 21. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyénfüggő, van akinek elsőre megy, van akinek meg 20. alkalomra sem.
márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Ez a pasitól is függ nagyban + attól, hogy a lány a szüzességtől független mennyire ismeri a saját testét, mi a jó neki.


A nem szűz sem preferálja a durr bele szexet, a nők 70%-ának nincs hüvelyi orgazmusa, szóval mindenképp több kell, mint egy szimpla behatolás...

márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy szüzlány a lehetö legjobb esetben az elsö alkalommal. Ha ez nem jön össze akkor bukott a dolog, mert másodjára már nem szüz!!!!
márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 Fu, neked aztan vag az eszed, kar, hogy a helyesiras annyira nem az erosseged.
márc. 21. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

11 szuz lannyal voltam. Ahogy a tobbiek irtak, eleg egyenfuggo. Volt aki elsore is siman, volt akinek sokadjara is csak a csiklosdi esett jol.

A medián valahol harmadik alkalom kornyeken lehet, az elso es masodik még elég ráfeszülős tud lenni, es neha faj is.

márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Változó. Nálam 3. Alkalomtól volt jó
márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyéni. Azt se lehet mondani, hogy "szűz lány", mert mindenki más. Én elég idős voltam (23) amikor elvesztettem, cserébe addigra már eléggé magabiztos voltam, nem voltam szégyenlős és marhára kívántam. Nem is véreztem, kicsit fájt az elején, de a vágy meg nagyobb volt. Igazából a fájdalom hamar kellemetlenné csitult aztán amikor pózt váltottunk és én kerültem felülre, az meg kifejezetten jó érzés volt. Nekem inkább az fájt, ahogy a méhszájamat elérte a srác.


De pl.: legjobb barátnőm mesélte, hogy neki borzasztóan fájt az elején és elsőre nem is ment be, hanem csak sokadszorra, ő kb kínlódott hogy elveszítse, pedig a szerelmével vesztette el kapcsolatban. Nem vagyunk egyformák.

márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!