Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a duci csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a duci csajok jobbak az ágyban?

Figyelt kérdés

Nem bíznak a külsejükben szóval mire szexre kerül sor oda teszik magukat nagyon.


A szép lányok meg tudják, hogy szép formás vékonyak, és ez miatt unalmasabbak az ágyban, na meg finnyásabbak.



márc. 21. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Jobbak a ducik
Aktívak a vékonyak is
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nincs összefüggés! Ez egy logikával magyarázott, logikátlan fszság! A nem rövid pályafutásom alatt, volt relativ szép, és külsőre nem egy top model barátnőm. Szándékosan nem mondok csúnyát meg hasonló jelzőket, mert az nemlétezik a szótáramban.
márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogom kinyalni a valagát senkinek, és ugyanúgy elvárom elsőként a saját élvezetem attól, hogy 65 kg vagyok, na meg 54 kilósan se volt nagyobb az önbizalmam, így én ezt hülyeségnek tartom.

Nem testalkat függvénye...

márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Addig gondoltam így, amíg össze nem jöttem a topmodell alkatú nővel, aki messze a legjobb volt az ágyban.
márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőm erősen duci (mondjuk ki, túlsúlyos), és isteni a szex vele. De nem azért, mert kompenzál, egyszerűen csak jó a kémia vele és szenvedélyes. Ja, meg nekem baromira bejön így.
márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle összefüggés nincs a kettő között! Sőt akiket zavar a túlsúlya azok épp' hogy visszafogottabbak, mert tele vannak gátlásokkal.

Ettől még volt teltkarcsú partnerem úgy kefélt hogy húúúúúúúúú, meg csini csajszi is aki meg fadarab volt az ágyban. Nem a testsúlytól függ.

márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Egy dominánsabb duci bejönne.
márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom azt mutatja hogy igen, de nem volt sok partnerem, és az első partnerem nem duci volt és egymástól vesztettük el a szüzességet. Akkor jó volt de azóta duci partnerem voltak akikkel mind sokkal jobb volt, de ez kevés hogy egyértelműen kijelenthető legyen hogy a ducik jobbak.
márc. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez kábé olyan kérdés mint a vastag farokkal elveznek nagyobbat a nők vagy a vékonnyabbal? Én normál testalkat vagyok nem panaszkodtak eddig még!
márc. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobban szeretnek szopni
márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz:) csak a ducik:)
márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!