Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért szoktátok/szere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért szoktátok/szeretitek orálozás közben a nő haját/fejét simogatni?

Figyelt kérdés

Szóval amikor a nő ad orált nektek akkor miért szoktátok (már akire ez vonatkozik) a haját, fejét simogatni? Nem a haj összefogására gondolok. Igazából csak kíváncsiság.:D


Meg ami erről eszembe jut, hogy volt olyan pasi aki csókolózás közben is megfogta a hajam és összefogta mintha copfba kötné (de nem kötötte össze, nem húzta erősen, nem tépte meg semmi, útban sem volt, csak fogta). Ezt miért csináljátok? Vagy ez csak reflex?


Még egyszer írom, kíváncsiság:D


márc. 22. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a haját szoktam fogni hogy ne zavarja
márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jól esik valamit csinálni a kezemmel, illetve a simogatás gondolom csak jó érzés neki is valamennyire
márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

A kontroll, a másik feletti hatalom érzését váltja ki, illetve a behódolás érzését a nőben, ez pedig izgató, szenvedélyes dolog. Az orál egy alá-fölérendelt szituáció; a haj "megragadásával" erre még rá lehet erősíteni.


(Természetesen ez a nyalásra is igaz; a férfi fejének a megragadásával a nő erősítheti a domináns pozícióját, ezáltal fokozza az izgalmat.)

márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajat szoktam igazítani hogy lássam h h szopik
márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Simogatom, ahogy ő is a nyelvével, csak én a haját, ami amúgy is erotikus, ő megea farkamat, ami a férfiasság jelképe.
márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert beindít
márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nőként én is van, hogy simogatom a pasi fejét nyalás közben, szerintem erre kb. annyi a megfejtés, hogy jó tudatni a másikkal, hogy élvezed, amit csinál, hálás vagy érte. Minden intimebb, ha van benne valamiféle kölcsönösség, nem csak elterül a kényeztetett fél mozdulatlanul.
márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Punci kényeztetés közbe nekem is szoktak simizni a fejem

Meg nyomják a fejemet a puncihoz

márc. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez egyfajta érzelmi viszonyt jelent.Aranyos,vagy nem tudom mi a jó szó erre.Volt,akit kifestettem,megfésültem.
márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!