Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legjobb óvszer? Amib...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb óvszer? Amiben a szex olyan mintha nem lenne rajtam?

Figyelt kérdés
Légyszi egyszerű választ írjatok ne valami érthetetlen kínai megfogalmazást

márc. 23. 21:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Vannak vékony óvszerek

Amik jók.

Engem soha nem zavart az óvszer és nem lankasztott, lehet azért mert teljesen átlagos a méretem és nem szorított nem is lötyögött rajtam.

Ki tapasztalni tudod melyik a legjobb neked

Szex boltban tudsz venni különböző méretet, a farkadra vagy rendelni.

Szélessége számít.

márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nincs olyan óvszer amelyik "mintha nem lenne", mindegyik levesz valamennyit az érzésből.

A márka meg mint írták fent is egyénfüggő. A legismertebb márkát írom, Durex - van aki nagyon meg van vele elégedve, más meg utálja (speciel én is, csak akkor használom ha nagyon nincs más).

márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezt ki kell tapasztalni, és nagyon is méretfüggő! Engem a méretem végett azok a fajták amelyek kb bármelyik bevasárlóközpontban kaphatóak, rettentően szorítanak, és sok kiszakadt már rajtam! Igaz, nem átlagos méretű a farkam! Én a mi nekem jó, azt szexsopban veszem. Vegyél 3 db-os kiszerelésűt , és teszteld hogy melyik a leg megfelelőbb. Ebben itt segíteni nem tudunk!
márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
A piros m.s. c. Lan . Az vékony. Tök jo,h egyetlen kommentelő nem kepes erdemben válaszolni.
márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 igenis érdemben válaszoltam, csak olvasni kéne az 1 sornál hosszabb hozzászólásokat is 😉😁
márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14 esnek igaza van amúgy köszi hogy 1 ember értelmesen válaszol
márc. 24. 19:41
 17/20 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon vékony gumik, anno azt használtam én is.
márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok. Szivesen.

Itt ugy latom egy valaszolo sem probalta vegig az ovszerek nagy reszet. Kulonben konkretumokat irnanak.

(Nem akartam kiirni,hatha az uzletszabalyzatba utkozik. )

márc. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A durexnek az a nagyon vékony fajta.
ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Med_fet_ati ***** válasza:
Skyn
máj. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!