Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megunt volna szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt volna szerintetek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt szóval mondhatni nem olyan komoly főleg hogy ez inkább szex kapcsolatnak néz ki de idáig nem beszélt senkivel rajtam kívűl

A lánynak nagyon sok partnere volt már előttem de egyiknél se maradt ilyen sokáig ő azt mondja azért mert egyikkel sem volt olyan jó a szex mert hogy nekik kisebb (nekem 19,5)és nem is tudtak azzal sem semmit és a társaság is jobb velem

Na de a lényeg a barátnőm kollégiumban lakik az osztálytársa nevezzük most rebekának hogy érthetőbb legyen most össze jár azzal a fiúval akiért az egész koli megvan halva ugymond

Ez a rebeka elhivta a barátnőmet egy találkozásukra a fiúval nekem azt mondta a barátaival lesz mindegy is

1 héttel rá nálam volt a telefonja feloldva gondoltam be lépek az üzenetekbe láttam rá írt a fiú beszélgettek utánna közeledni kezdett felé el küldte a farkát le mérve dicsekedve a barátnőm meg az üzenetekból olvasva találkozott is már vele nem töröm magam rajta így állok hozzá én is nem ezzel van gond

Csak a véleményetekre lennék kiváncsi

Ha egy lány rajong értetek és a szexet sem bírja mert fáj neki akkor is ha nincs bent tövig jól el vagytok egymással miért csinálja ezt ?



márc. 23. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem annyira élvezi mint mondja, és közben szórakozik mással is. Nem vagytok együtt. Te is járj össze másokkal, vagy csúnya vége lesz.
márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megbeszéltem már vele ha valami rossz mondja el őszintén érdekes ez csak a fiataloknál van az én korosztályomban

Voltam idősebbekkel valahogy ott az emberek inkább őszinték nem játszanak

márc. 23. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, leírásodból arra a következtetésre jutottam, hogy a barátnőd és rebeka több f@szt fogtak már, mint kilincset.


Tipli van, bro! Szerintem ez neked nem szexkapcsolat, neki meg az. Ennek a részedről nem lesz jó vége.

márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csaj hülyit több pasit is egyszerre, minden pasinak azt adja be vele a legjobb, majd ha megunja őket keres egy másikat.

Sajnos szerintem te is mész a levesbe hamarosan, és mivel neked ez szemmel láthatólag is többet jelentett mint egy dugás, jobb ha lezárod inkább te minél hamarabb.

márc. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert kifogtál egy ócska, felszínes kis k.rv.. ennyi!

Tudod van egy mondás, miszerint "Mindig van egy nagyobb/erősebb...

márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!