Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan emlékszel vissza, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan emlékszel vissza, a legelső többes szex élményedre?

Figyelt kérdés
Milyen felállásban és szexuálisan milyen érzéseket váltott ki belőled, ha volt ilyenben részed?

márc. 24. 07:42
A kérdező szavazást indított:
Swingerben
Párcsere
Két férfi egy nő
Két nő egy férfi
Nagyon jó és izgató volt
Elmegy egynek kipróbáltam
Soha többé ilyet
Többször is csináltam már
Furcsa érzés volt elsőre
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Az ugye megvan hogy csak egy választ lehet megjelölni tehát vagy azt adja meg az ember hogy mi volt a felállás vagy azt hogy mennyire jött be neki?
márc. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Swingerben

Párcsere

Két férfi egy nő

Két nő egy férfi

Nagyon jó és izgató

Többször is csináltuk már

48N/45F házaspár

márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
2F vagy 3F és 1N szeretném a nejemnek
márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Menyasszonymmal voltunk buliban, a végén csak a házigazda meg a 2 haverja maradt ott meg mi.

Mindenki segg részeg volt, aztán megtörtént. Rohadt nagyot spricceltem. Akkor jó bulinak tűnt, másnap eléggé furcsán éreztük magunkat. Utána volt egy időszak, amikor nem, de később rájöttünk hogy nincs ezzel gond és azóta más is voltak már.

márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

14 évesen, a szomszéd 30-as pasi megkérdezte, hogy megdugnám-e a 21 éves barátnőjét. Hezitáltam, de igent mondtam.


Haza mentünk és egész este dugtuk a csajt. Onnantól kezdve minden hétvégén ez volt az esti program.

márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pomazi73 ***** válasza:
100%
Nagyon izgató volt. 2 férfi egy nő felàllàsban. Hozzà adott a szexuàlis kultúràmhoz
márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!