Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, amiatt, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, amiatt, hogy ne veszítsétek el a szűzességetek, a teherbe esés elkerülése miatt is, inkább választjátok az anális szexet és az orálist? Milyen gyakran csináljátok ezeket?

Figyelt kérdés
Írjátok le hány évesek vagytok

márc. 24. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Már megint te? Felejtsd el, ez elég gusztustalan. A mai szűz nők "sima" pettinget se mernek. Egyre több a frusztrált ember


Férfi válaszoló

márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem sokat ér egy olyan szűz lány, akinek már rongyos a feneke...
márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én amielőtt nem veszítettem el a szüzességem punciba, néhányszor csináltam popsiba. Nem bántam meg, szerencsére nem volt nagy a srácok mérete így nem volt fájdalmas.
márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Elég álszent minden lyukba engedni a vaginán kívül kiskapukeresés gyanánt. Nem tudom, ki csinál ilyet a keresztényeken kívül.
márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Szűz vagyok (21 éves múltam), de ha elveszítem, akkor “normálisan” szeretnék szexelni, előjáték után behatolással (persze gumival, mert teherbe esni nem akarok). Az anál nálam meg egyáltalán nem jöhet szóba.
márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

"Az anál nálam meg egyáltalán nem jöhet szóba."

Így senkinek sem fogsz kelleni!

Mondjuk nem véletlenül vagy még 21 után is szűz.

márc. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Képzeld, 6-os, én már kellettem pasinak anál nélkül, egyeseknek meg csak kellettem volna, mert én utasítottam vissza a közeledésüket. Kemény dolog a valóság, tudom.
márc. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!