Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki lábfétises az átélte már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lábfétises az átélte már?

Figyelt kérdés

Aki lábfétises az átélt már olyan élményt a párjával, hogy egy átlag hétvégén a párja porszívózott előtte egy szál harisnyában vagy fehérneműben és, hogy kicsit felborzolja a kedélyeket kihasználta a vákuum adta lehetőségeket és picit játszott magával a porszívóval? Pl harisnyán keresztül szivatta a p*nciját vagy pont fordítva a pasija f*rkát esetleg?

Én ugyanis felajánlottam páromnak, hogy mi lenne ha kipróbálnánk egyszer mit tud csinálni a vákuum és megmondom őszintén meglepődtem, hogy mennyire élveztük mind a ketten.


Köszi a válaszokat!



márc. 24. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de hogy fér bele a csőbe a farkad? vagy megdugtad a porszívót cső nélkül?
márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vettünk külön hozzá szélesebb PVC csövet és tövig beleférek
márc. 24. 20:44
 3/10 A kérdező kommentje:
De egyébként igen volt már olyan is, hogy cső nélkül közvetlen a porszívóba ment a cucc
márc. 24. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Megérett a világ a pusztulásra..
márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Szép történet, csak szerintem hiányzik belőle a 'párod', akit csak magad mellé képzelsz. Nyugodtan recskázz tovább a porszívóval, ne zavartasd magad. De ez a kérdés már tizedszer a kutyát sem érdekli...
márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Cool story,bro.
márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mióta lábfétis LOL? Ez porszívó fétis
márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan volt hogy harisnyaba setalt parom utana csokoloztas utan vittem be a szobaba utana szexkozbe kiverte nekem labbal de a porszivo gondoltat soha nem erdekelt
márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Alapvetően mi nyitottak vagyunk az újdonságra ami nem "hétköznapi" dolog és maximum nem jön be de az előtte levő izgalom, hogy milyen érzés átélni azt az élményt az felülír mindent.

Beteg gondolat volt az elején persze a porszívót belevonni a dologba, persze mi is jót nevettünk rajta, aztán ez most változott és most kellék lett belőle :)

márc. 26. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Innen már csak egy lépés a turmixgép és a kenyérpirító.
ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!