Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőkre miért nem jellemző ez -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkre miért nem jellemző ez - még egy kicsit sem? És férfiaknál pedig miert van/lehet ez így mégis? Férfiakra (eléggé) igaz, hogy legyenek 30, 35, 40 (50?!) évesek, szeretkeznének akár 17-20 közötti lányokkal is.Nőktől ennek fordítottja nem hallható.

Figyelt kérdés

Mi az ami vonzza a férfiakat ezen túl fiatal lányokat tekintve (leszámítva az egyértelmű szépséget)?


És a nőket mi taszítja hasonló korú (csak ugye fordított) esetben, a fiúk kapcsán?



márc. 24. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Evolúció és ösztönök. Egy 30 éves férfi persze hogy egy 20 éves lányt akar a fajfenntartás végett. Viszont egy 30 éves nő nem akar egy 20 éves szinte még gyerek fiútól gyereket.
márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Amiket írtam az csupán egyszerű szexualitás, szeretkezés, nem több.


Amit te írsz az már (mindkét fél esetén) többről - is - szól.


Ugyanakkor emiatt, amit írtál (evolúció + ösztönök) innen eredeztethető az szerinted, hogy ezek magára a szexre (csupán élvezetek, semmi komoly/egyéb) is rányomják a bélyegüket?

márc. 24. 22:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak sokszor szeretik irányítani a nőket az ágyban. Ezt egy fiatallal meg lehet tenni elég rendesen.

A nők meg általában szeretik ha a férfi tapasztalt, tudja hogy érjen hozzájuk, hogy juttassa őket a csúcsra.

Na ez utóbbit 30+ évesen nem egy 20 éves fiútól fogom valószínűleg megkapni.

De ez csak az én véleményem azon túl amit az egyes válaszoló írt.

márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az az oka, hogy személyes a szexuális vágyuk. Szeretkeznek ők ilyen korú fiúkkal - ha pont ilyen korú fiúkkal szeretik meg - és ezáltal kívánják meg - egymást.

De nincs ilyen tervük. Ahogy olyan tervük sincs, hogy egy 33-34 éves férfit keresnek.

Mert mi van, ha másmilyent szeretnek meg?

Szeretni akarnak és azzal szeretkezni, ennyi.

márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez nem szabály, tévhit minden korosztály dug egymással össze vissza. nemtől függetlenül.
márc. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En mar 18 evesen is 16-24 kozotti fiukra hajtottam es ez nem valtozott azota se. A tapasztalatlansag is vonzo nekem. Ha en tanitom,legalabb biztos tetszeni fog, ahogy csinalja velem. Meg szerintem van bennem anyai oszton is,de szulni meg babazni nem akarok se ovodaba kisergetni. En siman elnek egyutt a 'fiammal' es meg egy parkapcsolat kategoriat is ra lehetne mondani nehany plusz engedmennyel. Nekem fekszik az egesz szitu.

Nem ertem miert kellene beallnom a sorba,hogy hasonlo koru pasim legyen,ha egyszer taszitonak talalom oket,hiaba probalkoztam vele. Egyszeruen nem kaptam meg azt a plusz feelinget. Nem kerek privit.

márc. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Evolúciós okból alakult így ki. Egy nő minél fiatalabb, annál egészségesebb utódokat tud szülni, 30 felett már minden évvel rizikósabbá válik a várandósság.

Míg egy férfi 50 évesen is ugyanolyan egészséges utódot tud nemzeni.

Ellenben a nők számára a férfi eltartóképessége a szempont - ami ilyenkor, kialakult egzisztenciával és élettapasztalattal lehet vonzóbb.

márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert egy 30-40-50 éves férfinak már van egzisztenciája, tudja vinni a nőt (kortól függetlenül) kávézni, vacsorázni, moziba, ki tud bérelni egy szobát, nem kell pénzért kuncsorognia.

Mellette már kialakult az érzelmi intelligencia is, hogy kell meghódítani egy nőt akár csak egy éjszakára is.

Egy 40-es nőnek megint van egzisztencia, érzelmi intelligencia, tudják mit akarnak a szexben.

Ehhez pont egy 20éves fiú kell? Aki albérletbe van, egyetemista, szülők tartják el, mellette meg még gyorstüzelők is?

Szóval ha a mérlegre teszed ki jár jobban?

márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A bilógiai része :

Egy 50-es pasinak élvezetesebb egy szűk 18-20 éves punciban lenni, mint egy 40-50 éves lágyabb punciban.

Viszont egy 50-es nőnek meg jobb a fiatal tovább keményebb farok, ami tovább is bírja (az első elélvezése után).

És a srácnak is jobb, mert nem élvez el a lágyabb punciban 2 perc után.

Hogy ezeket a korkülönbségeket miért érzik sokan cikinek ? Ez meg már agyi kérdés, mit szól hozzá a környezet, társadalmi berögződés, kifelé megfelelni kérdés. Valaki minél jobban eltér a szokványos átlagtól, mindegy miben, annál jobban elitélik, kiközösítik. Általánosítás, de így van.

márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
A szex a szaporodás, az eleve a férfiak genetikai programja. Ugy vannak beállítva, hogy bárhol, szinte bárkivel, akarjanak szexelni, életkortól függetlenűl, de lehetőleg a legfiatalabbal. A nőket meg eleve fele annyira sem érdekli a szex, és sokkal jobban válogatnak.
márc. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!