Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mit valtott ki amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit valtott ki amikor elsőnek a pasi rá élvezett vagy a szájába?

Figyelt kérdés
Nekem szabályosan undort elsőnek anno 15 évesen,a számba élvezéstől meg hányingerem lett
márc. 25. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen érzést, legalábbis szájba.

Kevésbé szeretem, ha a testemre megy, mert takarítani kell utána.

márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk ez igazából folyamatában jött. Soha nem erőltettem a szeretőm nél. Megvolt beszélve szólok előtte.

Aztán egyszer csak mikor szóltam nem hagyta abba és a szájába élveztem,akkor még fogta és szépen vissza engedte .(Lehet ezt szépen is csinálni,mint ki köpni meg kifutni)

Kérdeztem miért? Azt mondta kíváncsi volt rá milyen.

Legközelebb már nem is kellett szólni ment a szájába és le is nyelte.

Ezután pedig jött sorba,arcra ,mellre, puncira.

Ha kint megyek el nagyon szeret vele játszani és úgymond elkenni, masszírozni magán.

Így azt mondom nekünk kellemes élmény volt az első ilyen alkalom.

Talán azért mert én közöltem a szex egy játék, így amit élvez csinálja ez a lényeg ki kell próbálni élvezni kell. Ettől pedig nem fogom azt gondolni róla,hogy örömlány.

márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Szájba? Kivágnám, mint macskát sz..ni!
márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is hányingerem volt tőle de 11 évesen..
márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Meglepődtem, mert akkor oráloztam életemben először és nagyon bénának éreztem magam, biztos az is voltam. Ennem ellenére a számba élvezett. Jó lett volna ha szól, de amúgy nem zavart, nagyon be voltam indulva. Lenyeltem. Enyhén sós volt, egyáltalán nem kellemetlen vagy rosszízű. Utána még csókolóztunk jó sokat.
márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!