Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztél már valaki iránt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már valaki iránt, szinte ellenállhatatlan, elsöprő erejű szexuális vágyat?

Figyelt kérdés
Ki volt az, és mi lett a vágyakozásból?

márc. 25. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Minden olyan lány iránt, aki kedves volt hozzám, rám mosolygott, gyengéd volt velem, odafigyelt rám.
márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen, az akkori párom iránt mikor friss volt a kapcsolat - hatalmas szex vokt belőle mindig.
márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Volt egy ilyen férfi az életemben igen, de nem lett végül belőle semmi. Egy műtét után ő volt a gyógytornászom.
márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Lepattintott, de még mibdíg maszturbálok néha rá. Emlékszem az illatára.
márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen, kb 10 éve dolgozott egy nő itt az önkormányzatnál ahol lakom és kegyetlenül bejött nekem, úgy feküdtem le esténként hogy fejben már mindenféle szexuális aktust lejátszottam vele, és szabad perceimben napközben is gyakran eszembe jutott. Belsőleg sajnos annyira nem volt alkalmam megismerni, normális volt kb ennyi, de külsőre nekem nagyon az esetem volt. Már minden hülye indokkal mászkáltam át amikor ügyfél fogadás volt, rendesen kiöltözve mintha randira mennék, szerintem ő is levágta meg úgy gondolom tetszettem is volna neki, de nem mertem igazán lépni. Nem lett az egészből úgy nagyjából semmi :)
márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Úgyhogy Livia ha véletlenül olvasod ezt irj rám!

35f

márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Igen,tetszik egy lány akit megszerzek bármibe is fog kerülni:)
márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, a szerelmem iránt. Itt a gyakorin ismertem meg. A legelső alkalom is csodálatos volt vele. Rommáqrt. Meg utána is, ez a vágy csak fokozódott. Volt, hogy viharban sátorban csináltuk. Döntött, villámlott, nem érdekelt minket.
márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
*dörgött
márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most is érzek, bár nem pusztán szexuálisat, érzelmileg is bevonódtam a dologba (bár ha nem így lenne, valószínűleg testileg sem vonzana ennyire az illető, együtt jár nálam a kettő általában). Kollégám, de régóta él komoly kapcsolatban, szóval valószínűleg semmi nem lesz belőle, foglalt pasira nem nyomulok.
márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!