Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarom megcsalni, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megcsalni, mit tennétek?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok. Feleségem 3 éve beteg és ez miatt gyakorlatilag nincs szexuális életünk, néha kézzel kiveri, ez a maximum.

Szeretem, hüséget fogadtam neki és hogy a rosszban is mellette állok. Nem fogom soha elhagyni, dolgozni nem tudna, és tudom mi az erkölcsileg helyes dolog de évről évre erősebb a vágy bennem, hogy felszabadultan szenvedélyesen szexeljek végre újra valakivel.


Aki esetleg hasonló helyzetben van, mit csinált?

Az egyetlen jó döntés az elfojtás?



márc. 25. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Keres egy nőt és keféld ki magad hidd el jobb lesz
márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

1. Ezt nem férfi írta.

2. Ez már az ezredik trollkérdés.

Unatkozol?

márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Szinte azonos a helyzetünk, azzal a különbséggel, hogy az én nejem nem beteg csak egyszerűen nem akar szexelni, de emellett rohadtul féltékeny. Szóval nekem esélyem sincs, de ti talán még tudjátok beszélni, s ha a párod engedi az érzelem mentes félre lépést, akkor nincs megcsalás, mehet a dolog.

Ha nem megy bele, maradsz a monitor előtt és elintézed magadnak. Ennyi.

Még a válás marad, de a soraid szerint ez nem opció.

márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Nem akarom őt ezzel terhelni. Lehet hogy belemenne, mert szeret de nem akarom a helyzete miatt kihasznalni. Ezert fordt meg a fejembe hogy jobb lenne neki ha nem tudna róla.
márc. 25. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Hagyna nyugodni a lelkiismereted ha megcsalnád a beteg feleséged?
márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 valószínű nem. Csak attól félek meg par év/hónap és a vágy legyőzi az akaratot.
márc. 25. 22:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Látva hogy szereted a párod, játssz tiszta lapokkal! S erre egy klasszikus mondást tudnék. "Szóljon most, vagy hallgasson örökké. Te is vesd fel a témát, vagy ha nem akkor te is hallgass örökké, és nyomd el a vágyat. De ez nem fog menni, hiszen már most a megcsalás is megfordult a gondolataidban. A párodnak, hidd el, már így is egy komoly lelki teher, még ha nem is mondja neked, vagy nem mutatja ki. A legtisztességesebb ha ezt így elmondod neki. Hogy te örökre kitartasz ellette, csak hát a hormonjaiddal egyre nehezebben bírsz. Hidd el, hogy többre fogja becsülni az őszinteséged, és hogy az ő engedélyét kéred, ezzel tisztelve őt.
márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

7. "Hidd el, hogy többre fogja becsülni az őszinteséged, és hogy az ő engedélyét kéred, ezzel tisztelve őt." Állitja ezt valaki aki nem ismer sem téged sem a feleségedet. Sem az érzéseiteket, sem az elvárásaitokat, sem az érzékenységeiteket, sem a toleranciátokat. Az ilyenek aztán mindig tudják és megmondják a tutit! Tévedhetetlenül.

Én inkább azt javasolnám, hogy szépen gondold meg mit veszélyeztetsz, mit kaphatsz, stb. ha bevallod, vagy ha elhallgatod, megteszed, vagy nem. Utána dönts!

márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Ha megbeszélitek, nem terheled vele, sőt örülni fog az őszinteségednek. Az eltitkolást felejtsd el. Előbb-utóbb kimerült és semmivel se lesz jobb. Az egyenes út mindig a legtisztább!
márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Figy' ha veled nem dug akkor miért zavarná ha mással dugnál DE csak szex, s nem fogsz lelécelni, elhagyni. Na ezt kellene vele megértetned, megbeszélned. A szexre vonatkozó igényt NEM lehet elnyomni, sem megszüntetni. Szóval marad a) recska életed végéig, b) félrelépés suttyomban, c) őszintén megbeszélitek hogyan miként és milyen feltételekkel kapsz zöldkártyát.
márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!