Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alkoholtól az ember vonzóna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkoholtól az ember vonzónak találhat olyat aki egyébként nagyon nem jön be neki?

Figyelt kérdés
márc. 26. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen mindegy mennyire voltam részeg, sosem találtam senkit vonzónak, aki nem tetszett volna alapból is.
márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen...
márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Emberfüggő szerintem. Én ha nagyon sokat is iszom (nem gyakran fordul első és sosem szándékosan rúgok be) akkor is van egy csomó dolog amit tudok magamról, nem veszítem el az eszem teljesen, nem csinálok többnyire olyat amit amúgy nem tennék meg. Olyanra részegen se indulnék be, akire amúgy nem.



De egyszer egy buliban ahol sikerült nagyon berúgnom (nem volt az se szándékos) smároltam egy nálam sokkal fiatalabb fiúval. Én 23 voltam, ő meg kb. 17. Aranyos volt, én meg sebezhető, mert a sráccal aki korábban tetszett nekem vele nem jött össze a dolog. És igen, imponált az, hogy úgy hogy nekem sem volt baromi sok tapasztalatom (nála nyilván jóval több), teljesen leveszem a lábáról, szépnek tart, én irányíthatok stb. Csak smároltunk de nem is volt jó, mert a srác nagyon nem tudott csókolni (az is lehet, hogy én voltam neki az első, nem tudom). Mondjuk ilyet nyilván nem csinálnék józanon, de ez tényleg extrém eset volt nálam.


Hát mondanom sem kell, hogy másnap nagyon szégyelltem magam, mert úgy éreztem mintha megrontottam volna. Pedig tényleg csak csókolóztunk.


De ha mondjuk undorodtam volna tőle fizikálisan, akkor annyit azért felfogtam volna és ennyi se lett volna.

márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!