Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Incelnek számítok ha eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelnek számítok ha eddig csak prostikkal volt bármiféle szexuális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nőgyűlölő és nem okolok senkit a "helyzetem" miatt. Egyszerűen amíg szüleimnél lakok addig nem akarok ismerkedni, de igényeim azok vannak és ezt találtam a legegyszerűbb megoldásnak.

25/f



márc. 27. 07:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

3 éve jottem össze a párommal.

Mindketten a szüleimnél éltünk. Én 25, ő 26 éves volt. Ketten együtt el tudtunk menni albérletbe.


Imádom, mikor felhozzák ezt, hogy manapság a nők mit akarnak, csak az a baj, hogy ti nem nőket, hanem éretlen személyiségű egyedeket és/vagy ribiket kerestek, akiknek csak a pénz kell. Meg is érdemlitek, csak akkor ne gyertek azzal, hogy a nőknek mi kell, ugyanis fogalmatok sincs róla. Az előbb eml9tett példányokrol alkothattok csak véleményt.

márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!