Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Melyik farok a jobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Melyik farok a jobb?

Figyelt kérdés

márc. 28. 06:42
A kérdező szavazást indított:
Enyhén felfelé kunkorodó
Egyenes
Lefelé kunkorodó
Balra vagy jobbra kanyarodó
35 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Ki a francot érdekel? Teljesen mindegy bmeg, nem ebből áll egy férfi. Idióta, iq bajnok kérdések.
márc. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Kunkorodó? A malac farka szokott kunkorodni 🤭


Férfi válaszoló

márc. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik ha felfelé ível (azért ne kunkorodjon 😅), de nyilván nem ez alapján választok férfit
márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit felfelé, jobban ingerli a g-pontot
márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit lefelé a legjobb, mert missziben is ingerel a megfelelő helyen tövig nyomva és kutyában is mélyebbre ér.
márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy nekem a kicsit oldalra kanyarodóval a legjobb.
márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem lefelé ível, még egy nő sem mondta, hogy nem tetszene neki. De a legtöbb férfinak (vannak kivételek), ha nagy akkor lefelé ível.


Fontosabb, hogy ne legyen puha, azt a nők nem szeretik, nagyon nem.


29/F

márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

#1

Hagyjuk már ezt folyton. Nyilvánvaló, hogy nem ebből áll egy férfi. Attól még az is nyilvánvaló, hogy van ebben mindenkinek egyéni preferenciája, ízlése, akkor is, ha nem eszerint választ. Emiatt még nem lesz senki felszínes. Miért olyan nehéz egyszerűen csak őszintén válaszolni a feltett kérdésre?

márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 mert ha egy nőnek vannak preferenciái és elvárásai a férfi testével szemben, akkor felszínes pcsa, ha a férfinak van elvárása (legyen vékony formás szexi szép arcú babapuncis), az meg teljesen természetes dolog és az utolsó büdös kövér tróger pasinak is ilyen járna :D :D De te ki ne merd mondani, hogy szereted a nagy farkat, mert máglyára dobnak a gyakoris fiúkák.
márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
#8 mert nincs preferenciám. Ennyi. Alkalmiba soha nem megyek bele, szval a párom személyisége a fontos. Nem ez a hülyeség.
márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!