Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szopom a 49 éves pasimat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szopom a 49 éves pasimat, nagyon élvezi, mégis, csak úgy tud elmenni, ha kézzel rásegít magának. Én nem csinálok jól valamit, vagy a kora miatt van ez?

Figyelt kérdés
márc. 28. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kezéhez van szokva. Mióta vagytok együtt?
márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Jó, hogy egyáltalán még feláll neki.
márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne görcsölj rá, párom is ilyen. Vagy ő vagy én segítek rá kézzel. Ő ilyen. Exem csak szájjal hamar elment, alkalmi is anno. Mindenki más.
márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Simán csak meleg.
márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Mondjuk ne 49 éves korú emberek közül válassz "pasit"


--------


#3 Imádom ezeket a hősöket, akik minden ilyen kérdés alatt önzetlenül felajánlják segítő szolgálatukat.

márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

6

Nálad hány éves korig pasi a pasi? Te hogy döntöttél: hányadik születésnapod után nem fogod majd magadat pasinak vagy nőnek tekinteni, és a környezetedet is megkérni erre? Készülsz rá lelkiekben előre is, hogy könnyebb legyen? Le a kalappal!

Semmit nem ajánlottam fel, csupán tényt közöltem. Vesd össze: Ha nem kóstóltam meg, nem tudom megmondani, hogy anyád azért mondja, hogy nincs íze a Dobos tortádnak, mert elvitte a covid az ízérzékelését, vagy tényleg szar a tortád.

„Minden ilyen kérdés alatt” sem szoktam semmit felajánlani.

3

márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az ingerküszöb magasabb az átlagnál. Lehet, hogy a kézhez van szokva. Lehet az egésznek semmi köze sem az életkorához, sem a te technikádhoz.
márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#3

Pedig nekem is burkolt ajánlattételnek látszott...

márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi változik 49 évesen?
márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek minden annak látszik, aminek neki épp látszik. Semmit nem fogok tenni mások valóságérzékelésének és tudatának megváltoztatása érdekében, ahány tudat, annyi világ és valóság.
márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!