Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért írják az emberek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják az emberek, hogy rövid, de vad szenvedélyes szex kell nekik?, egy lassú gyengéd nem lehet szenvedélyes.?

Figyelt kérdés

márc. 28. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Én keresek olyan csajt, aki lassú összebújósra vágyik..
márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hangulatfüggő. van amikor ilyenre vágyik az ember, máskor másfélére. A lényeg, szerintem, hogy ne "kötelességből" meg rutinból szexeljünk, hanem azért mert mindketten vágyunk rá, örömünket leljük benne és a másiknak is örömet akarunk okozni.
márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És írták , hogy a férfiak sokáig nem élveznek, el szerintem ez jó, mert mi értelme egy rövid szexnek, ami nem tart sokáig, a nők meg unják, mert várni kell, kell én azt, mondom hülyék, mert az a legjobb, ha együtt élveznek el.
márc. 28. 22:32
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Azért írják, mert szüzek. Fogalmuk sincs miről beszélnek, és hüvelyi orgazmushoz nem lesz közük soha sehogy.
márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ugyanakkora élvezetet tud nyújtani csak lassú gyengéd romantikus stb
márc. 28. 22:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Ettől még lehet vad, de nem szexben nyilvánul meg, hanem gyengéd harapdálásban, nyalásban, szopásban stb.,illetve magában a szexben.
márc. 28. 22:39
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehát nem azt jelenti, hogy ezek a vad dolgok nem lennének, csak nem erősen.
márc. 28. 22:42
 8/13 A kérdező kommentje:
26N
márc. 28. 22:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig másra vágysz, hol erre, hol arra.
márc. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Undorítónak tartom a vad szexet, ha pedig a nő kéri, az egy rib. Azt hiszik, csak az szenvedélyes. A szenvedélyes azt jelenti, hogy érzelmekkel, figyelmesen, érzékin, odaadóan, lassan, romantikusan csináljátok.
márc. 29. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!