Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez elég perverz? (Húsvéti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég perverz? (Húsvéti locsolás)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy húsvét reggel úgy locsolom meg a barátnőmet, hogy ráélvezek. Kicsit őrült, perverz gondolat.

Csinált már valaki ilyet?



márc. 29. 08:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
En is csináltam így husvét reggel meglocsoltam a punciját remélem most is így lesz!
márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Mehetek hozzátok locsolozni?
márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Semmi perverz nincs benne. Mi minden húsvétkor locsolópartit csinálunk már gimi óta. A házibulikon is mindig szexelünk, de ilyenkor az első élvezés mindig minden fiúnak szopással megy, és mindig a lányokra! Így mind meg van locsolva, és baromi szexi ahogy már az elején mindnek spermás az arca! Nagyon jó bulik szoktak lenni!
márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%

3/

Most irigykedem !

márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

3

Ez jó! Mi egyetemi koleszban csináltuk húsvét után. Volt egy év amikor bárki bejöhetett és "locsolhatott", alig láttam ki a sok sperma alól. Szex már csak a szokásos fiúkkal volt, de még akkor is az arcunkra élveztek! 😁

márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

“ -Ez elég perverz?

-Kicsit őrült, perverz gondolat.“


Tehát az érdekel hogy perverz e de közben te mondod hogy perverz. Wtf ?

márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Minden szerencsétlen pasi leírja az álmait🤣🤣🤣
márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk ehhez nem kell húsvét, hogy a férjem rám élvezzen. A mindennapi szex része.
márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Persze, olyan lett a haja :)
márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

#7


Végre valaki..

Ugyan ezt gondolom :D

márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!